:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
ОПЫТ СОСЕДЕЙ

В Одесi вiдкрито фотовиставку про спотворене мiсто

Майдан-ІНФОРМ | 14-09-2005

Звичайний фашизм - такими словами охарактеризував ситуацію, що склалася навколо забудови історичного центру Одеси депутат міської ради, директор Дитячого реабілітаційного центру Борис Літвак. Про це він заявив підчас відкриття фотовиставки "Одесса. Спасем и сохраним", що розпочала свою роботу в приміщенні центру.

На знімках відомого фотохудожника Леоніда Сидорського представлено куточки старої Одеси, спотворені різноманітними прибудовами, зовнішньою рекламою та так званою „реконструкцією”, занедбані пам’ятки архітектури, напівзруйновані старовинні будинки. При цьому відкриття виставки перетворилось на невеличкий мітинг, на якому присутні говорили про наболілу проблему знищення міста. Сам Леонід Сидорський стверджує що в його об’єктив потрапила лише невеличка частина тих місць історичного центру міста, яки можуть зникнути. Він впевнений, що лише активна громадська позиція зможе врятувати місто та сподівається, що своєю виставкою зробив внесок в цю справу.

В свою чергу Борис Літвак вважає, що забудова Одеси, яка тривала за часи минулого міського голови Р. Боделана, може свідчити лише про повну байдужість тодішньої влади до міста. Як приклади він навів чисельні зруйновані санаторії, зведений з порушенням законодавства житловий будинок поруч зі знаменитим Театром опери та балету, багатоповерховий готель „Одеса” (бувший „Кемпінські”), який, на думку багатьох одеситів, спотворив славнозвісний морський краєвид з Приморського бульвару.

Б. Літвак заявив, що прийшов час дещо ліквідувати з цих „об’єктів”. При цьому він зазначив, що особисто готовий працювати прорабом при деконструкції згаданого готелю „Одеса”.


 

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт