:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
ОПЫТ СОСЕДЕЙ

Про земельні афери в селищі Буча на Київщині дізналися в Польщі

Майдан-ІНФОРМ | 13-09-2005

Одна з найтиражніших та найсолідніших польських газет “Rzeczpospolita” на найчитабельніших сторінках, де подаються найгарячіші новини, надрукувала статтю “Боротьба за бучанський ліс”.

Польські журналісти терміново були надіслані у відрядження у п’ятницю, щоб написати про те, чим живе Україна після розколу у владній команді. Однак, приїхавши до селище Бучі Ірпінського регіону Київської області, щоб взнати думку “провінційних” мешканців щодо відставки Юлії Тимошенко й Петра Порошенка, вони були настільки вражені як побаченим на власні очі земельним бєспрєдєлом і переглядом сюжету по телеканалу про місцеві проблеми, так і документами, наданими їм робочою групою Київської обласної державної адміністрації щодо вивчення земельних питань, що присвятили питанню місцевій корупції більше місця, ніж загальноукраїнській.

На жаль, зі статті випав абзац про мера Ірпеня Володимира Скаржинського, а його “заслуги” (членство у КПРС та НДП, окрім Партії регіонів та прагнення вступити до НСНУ) помилково приписали Бучанському селищному голові Анатолію Федоруку, про якого точно відомо лише, що він був членом Партії регіонів, а зараз прагне вступити до НСНУ.

“Хто в шубі ходив, ходить далі. А хто в куфайці, далі в куфайці ходить”, - констатує жінка, яка доглядає за церквою. І так, певно, думає більшість мешканців Бучі” – такою невеселою фразою закінчується стаття у польській газеті.

До речі, два тижні тому Бучу відвідали державний секретар Олександр Зінченко та голова Київської обласної держадміністрації Євген Жовтяк, чим внесли посильний внесок до позитивного іміджу селищного голови. Привід для приїзду зайнятого державними справами Олександра Олексійовича був воістину "епохальним" - переїзд селищної музичної школи до нового приміщення. Якщо пан Зінченко кожну подію такого значення відзначав своєю присутністю, то, напевно, секретаріат президента працював не так вже й погано, коли його шеф мав на такі поїздки час.

До речі, автор матеріалу Пьотр Кощчіньскі брав інтерв'ю у всіх прем'єр-міністрів України (в т.ч. й у Віктора Ющенка) та майже у всіх президентів. Не вдалося йому поки що проінтерв'ювати лише президента Віктора Ющенка, хоча прес-секретар Ірина Геращенко кілька разів обіцяла йому організувати зустріч (як в Україні, так і в Польщі).


 

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт