Warning: fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0 in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 5
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
ДОКУМЕНТЫ

ПОСТАНОВА
про порушення кримінальної справи

м Київ, 16 вересня 2005 р

Прокурор Печерського району міста Києва старший радник юстиції Філатова Т.М., розглянувши матеріали перевірки дотримання вимог містобудівного законодавства при проведенні будівельних робіт за адресою: м. Київ вул. Щорса, 44 та 44-А

ВСТАНОВИВ:

Земельна ділянка за адресою вул. Щорса, 44 в м. Києві відповідно до рішення Київради від. 10.07.03 №638/798 передана Міністерству оборони України в короткострокову оренду на 5 років для будівництва групи житлових будинків з об'єктами соціальної інфраструктури та вбудовано-прибудованими приміщеннями соціального і адміністративного призначення.

На підставі вказаного рішення Київради між Київською міською радою та Міністерством оборони України укладений договір оренди земельної ділянки від 16.12.04 №182-6-00261.

Надання земельної ділянки здійснено за проектом її відведення, на підставі позитивних висновків міських служб, передбачених ст. 123 Земельного кодексу України.

Відповідно до законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про основи містобудування", „Про охорону культурної спадщини", враховуючи п. 42 рішення Київради від 10.07.03 №638/798, лист-погодження Міністерства культури і мистецтв України та зважаючи на звернення центрального спеціалізованого управління Міністерства оборони України від 28.10.04 №7/2176 Київською міською державною адміністрацією видано розпорядження №190 від 15.02.05 „Про дозвіл на виконання робіт з інженерної підготовки до будівництва на вул. Щорса, 44 у Печерському районі".

Згідно зазначеного розпорядження, ВАТ „Трест „Південзахідтрансбуд» (генпідрядник) дозволено в термін з 15.02.05 до 15.07.05 виконати роботи з інженерної підготовки території будівництва груп житлових будинків з об'єктами соціальної інфраструктури та вбудовано-прибудованими приміщеннями соціального і адміністративного призначення на вул. Щорса 44 в м. Києві.

Крім цього, „ ВАТ „Трест „Південзахідтрансбуд" зобов'язано одержати в Головному управлінню контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном міста Києва ордер на виконання робіт. Одержати дозволи Міністерства культури І мистецтв України, Головного управління культури мистецтв та охорони культурної спадщини КМДА та погодження інститут) археологи НАН України на проведення робіт для затвердження проектно-кошторисної документами у встановленому порядку.

Незважаючи на це, службові особи „ВАТ „ТРЕСТ „Південзахідтрансбуд” не виконали вимоги розпорядження КМДА, не отримали дозвіл на виконання будівельних робіт і після проведення інженерної підготовки територій надали вказівку на проведення будівельних робіт, на підставі якої ТОВ ВБК „Енергобуд" (субпідрядник) розпочаті та проводяться будівельні роботи за адресою: м. Київ, вул. Щорса,44. Виконання зазначених робіт підтверджується приписали Управління державного архітектурно-будівельного контролю КМДА від 15.06.05,20.07.05,26.07.05 та 01.09.05.

Всупереч внесених приписів будівельні роботи продовжують незаконно проводитись чим завдається істотної шкоди державним інтересам, що виражається у підриві авторитету Держави.

На підставі викладеного, враховуючи, що в матеріалах перевірки є достатньо дат, що вказують на наявність в діях службових осіб ВАТ „Трест ,Південзахідтрансбуд" та ТОВ ВБК „Енергобуд" ознак злочину, передбаченого ч. 1 ст. 365 КК України, керуючись ст.ст. 94, 97, 98, 112 КПК України.

ПОСТАНОВИВ:

І.Порушити кримінальну справу за фактом незаконного будівництва за адресою; м. Київ вул.Щорса, 44 вчиненого службовими особами ВАТ „Трест „ Південзахідтрансбуд" та ТОВ ВБК „Енергобуд" з перевищенням своїх повноважень, що спричинило істотну шкоду державним інтересам, за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 365 КК України.

2.Кримінальній справі присвоїти реєстраційний номер 56 - 0992.

3.Проведения досудового слідства доручити слідчому прокуратури Печерського району м. Києва Бакаю А.В.

Прокурор Печерського району м. Києва, Старший радник юстиції Т.М.Філатова


 

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт