Warning: fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0 in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 5
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
СЕГОДНЯ В ГОРОДЕ

Червоно-фашистський шабаш під патронатом мера Омельченка.

Майдан-ІНФОРМ | 15-10-2005 14:58

На Майдані Незалежності зараз домінують радикальні вороги цієї незалежності. Їх більше, і вони галасливіші від тих, які пришли на площу відзначити свято Покрови і пом’янути ветеранів УПА. Хоча їх відносно небагато - близько тисячі прихильників різних відтінків червоного і російського триколору, однак прихильників вшанування пам’яті УПА ще менше.

Протягом двох тижнів керована Олександром Омельченком міська адміністрація не давала згоди на проведення урочистих заходів з нагоди 63 річчя утворення Української Повстанської армії. З огляду на це організації ветеранів ОУН-УПА і громадські організації та партії, які їх підтримують, скасували приїзд своїх членів до Києва а також скасували заходи за участю киян.

Однак як виявилося противники цієї акції весь цей час безперешкодно готувалися до безцеремонного шабашу в центрі Києва, який вони зараз чинять. Щойно група адептів Вітренко, за прямої вказівки колишнього нардепа Марченка напали на відомий український хор "Гомін". Декількох хористів облили голубою фарбою. Цією ж фарбою обливають інших прохожих, які висловлюють обурення поведінкою осіб з російськими прапорами. Нею ж залито тротуар біля Головпоштамту.

Аматори Росії , Сталіна і Путіна розмістили на Майдані Незалежності потужну звукопідсилючу апаратуру , через яку гучно транслюють агітпроп часів Сталіна та Берії. На цьому концерті не вистачає лише виступу негласного патрона всього дійства – Олександра Омельченка.

Цікаво чи знає він таку скоромовку - „Чемодан- вокзал-Росія”?. Бо завдяки позиції київського мера це гасло може стати актуальним і в Києві.

Як нам щойно повідомили, для участі в "дійстві" звезено проросійські організації з цілої "України". Так наприклад члени організації "Прорив" з Донецька розміщені в одному із санаторіїв Пущі Водиці і забезпечені вельми солідними "добовими".


 

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт