Warning: fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0 in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 5
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
СЕГОДНЯ В ГОРОДЕ

За фактом сутичок на Хрещатику порушено кримінальну справу

 

Київська міліція порушила кримінальну справу за фактом групового порушення громадського порядку під час політичних акцій минулого тижня в центрі Києва, повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Виступаючи з трибуни Верховної Ради, він повідомив, що кримінальну справу порушено відповідно до статті 293 Кримінального кодексу (групове порушення громадського порядку).

Він наголосив: якщо буде доведено вину організаторів демонстрацій, що призвели до сутичок в центрі Києва, то їм загрожує або штраф на суму 850 грн., або арешт на термін до 6 місяців. "Тому одразу, наперед, попереджаю будь-які можливі заяви про політичні репресії. Ми нарешті повинні знати, що демократія це не лише свобода, але і відповідальність", - сказав Ю.Луценко.

Міністр заявив, що ці події свідчать "про відсутність політичної культури серед лідерів українських партій".

Він зазначив, що представники партій, які проводили акції, заявили про мирний характер своїх демонстрацій. "Очевидно, вони свого слова не дотримали, тому вони підпадають під ознаки дій, що кваліфікуються як організація масових порушень громадського порядку", - сказав Ю.Луценко.

При цьому він наголосив, що організатори під час демонстрації закликали своїх прихильників до групового протистояння.

Відповідаючи на запитання депутатів, Ю.Луценко зазначив, що вітав би ініціативу парламенту, якби він уточнив механізми дій міліції або місцевих органів виконавчої влади у випадку заздалегідь конфліктних ситуацій. На думку міністра внутрішніх справ, було б доцільно обмежити термін подання заявки на проведення демонстрації 10 днями до її проведення, щоб міліція мала можливість підготуватися.

Крім того, Ю.Луценко виступив за посилення відповідальності організаторів акцій, що призводять до сутичок.

15 жовтня націонал-патріотичні сили відзначали 63-у річницю Української повстанської армії, представники лівого блоку, зокрема, Компартії, Прогресивної соцпартії виступали проти.


 

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт