Warning: fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0 in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 5
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
СЕГОДНЯ В ГОРОДЕ

Мер Києва виступає за відставку міністра фінансів

 

Мер Києва, голова міської державної адміністрації Олександр Омельченко заявив, що міністр фінансів Віктор Пинзеник повинен подати у відставку в разі, якщо Мінфін не зможе забезпечити виплату боргу 972 млн. гривень державного бюджету перед столичним, передають Українські новини.

"Вихід міністра фінансів Віктора Михайловича Пинзеника один – відставка за власною ініціативою з посади міністра фінансів, коли він не бачить виходу із ситуації", - сказав Омельченко в інтерв’ю журналістам.

Київський мер наголосив, що відставка міністрів у разі нездатності розв’язати проблему – нормальна практика в демократичному суспільстві.

Мер Києва повідомив, що йому не вдалося за допомогою першого віце-прем’єр-міністра Станіслава Сташевського зібрати погоджувальну раду щодо врегулювання конфлікту між Київською міськадміністрацією і Міністерством фінансів. Сташевський, за словами Омельченка, пояснив, що робота погоджувальної ради не входить до його компетенції.

Олександр Омельченко має намір 21 жовтня домагатися зустрічі з прем’єр-міністром Юрієм Єхануровим. У разі, якщо глава уряду його не прийме, він має намір просити зустрічі з Президентом Віктором Ющенком.

Мер Києва і перший заступник начальника Головного фінансового управління Київської міськадміністрації Ірина Артюх на апаратній нараді в адміністрації заявили, що Київська міська державна адміністрація заперечує інформацію, озвучену міністром фінансів Віктором Пинзеником, про те, що нею на депозитних рахунках у комерційних банках розміщено 700 млн. гривень.

Омельченко запитав в Артюх, чи розміщуються Київською адміністрацією гроші в комерційних банках. "Бюджет міста Києва працює лише зі Скарбницею і банком "Хрещатик". Це однозначно", - сказала вона.

За словами Ірини Артюх, на депозитних рахунках у банку "Хрещатик" розміщено 75 млн. доларів, отриманих за рахунок позик. Цей внесок використовується Київською адміністрацією для оплати робіт з будівництва. "Що стосується грошей, які були отримані за позиками, вони мали характер одноразового надходження – для будівництва... Тому не використовувати ці гроші, а щоб вони просто лежали мертвим капіталом, нераціонально. Тому частково гроші були покладені на депозит, це приносить відсотки", - сказала Артюх.

У січні-вересні відсотки з цього розміщення склали 33 млн. гривень. Головний фінансист столиці зазначила, що ці гроші надходили до дохідної частини бюджету і використовувалися для фінансування поточних витрат.

Гривневий депозитний внесок Київміськадміністрації, за словами Артюх, - це гроші, накопичені на основному бюджетному рахунку. "У них є своє бюджетне призначення і щодо них заплановані витрати", - сказала вона.

Олександр Омельченко доручив 25-26 жовтня провести круглий стіл за участю фінансистів міської адміністрації, на який запросити і міністра фінансів Віктора Пинзеника.

Нагадаємо, що 17 жовтня заступник голови Київської міської ради, секретар Київради, лідер партії "Єдність" Володимир Яловий прогнозував відставку Пинзеника через конфлікт між Мінфіном і Київміськадміністрацією щодо боргу державного бюджету перед міським у сумі 972 млн. гривень.

Раніше Пинзеник висловив думку, що мер Києва Олександр Омельченко використовує судовий конфлікт навколо можливого боргу державного бюджету перед міським бюджетом у сумі 971,248 млн гривень для своєї передвиборної кампанії.

У свою чергу, Олександр Омельченко розкритикував Мінфін за судову тяганину з Київською міською державною адміністрацією через борг державного бюджету перед міським у сумі 972 млн гривень.

Після рішення Господарського суду Києва, яким він зобов’язав Держскарбницю і Мінфін виплатити 971,248 млн. гривень боргу держбюджету перед міським бюджетом, Мінфін мав намір оскаржити це рішення суду.

16 вересня Київміськадміністрація подала позов до Господарського суду Києва з вимогою зобов’язати Мінфін і Держскарбницю виплатити 972 млн. гривень боргу держбюджету перед міськбюджетом Києва. 9 вересня Мінфін спростував інформацію про борг 900 млн. гривень держбюджету перед міськбюджетом Києва.


 

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт