Warning: fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0 in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 5
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
СЕГОДНЯ В ГОРОДЕ

"Політ валькірій" над Дніпром

 

Майдан-ІНФОРМ | 26-10-2005 12:32

Ми не знаємо, чи грала вчора музика Вагнера під час польоту губернатора Київської області Жовтяка. Подивимось, чи будуть схожими за наслідками ці дві гелікоптерні атаки - сцена з фільму Ф.Ф. Копполи "Апокаліпсис сьогодні" закінчилась знищенням ворожих поселень.

В результаті вертолітного рейду, проведеного 25 жовтня головою Київської обласної держадміністрації Євгеном Жовтяком виявлено численні факти незаконного гідронамиву піску під будівництво у руслі та заплавах Дніпра, а також незаконного видобутку піску і каміння у Вишгородському, Броварському, Бориспільському та Обухівському районах Київської області, зокрема, у прибережних зонах Дніпра і Десни.

Сам Жовтяк заявив що „рейд продемонстрував, що спроби зупинити процес незаконного намиву ні до чого не призводять”.

Мета рейду була перевірити реакцію на приписи природоохоронних органів щодо припинення незаконного гідронамиву та видобутку піску у цих районах.

В результаті рейду лише в районі селища Козин (Обухівський район) виявлено близько 20 незаконних земснарядів потужністю 10 тис. кубометрів на добу.

„Тобто лише на виявлених точках щодня незаконно видобувається близько 200 тисяч кубометрів піску. Лише тут намито піску на мільйони доларів. Але за це ніхто не заплатив ні копійки”.

Губернатор констатував, що санкції, передбачені законодавством за самовільний або незаконний гідронамив, видобуток піску та каменю, не зупиняють незаконні дії. „Чинним законодавством не передбачено санкцій, які б лякали порушників. Приписи пиродоохоронних органів фактично не діють. Навіть якщо роботи припиняються вдень, їх проводяться вночі”.

Він також повідомив, що протягом тижня обласна держадміністрація проведе нараду з усіма контролюючими органами, щоб виробити ефективні заходи та знайти шляхи вирішення цієї проблеми.

„Передбачити в законодавстві самі заборони мало. Потрібно передбачати і переконливі санкції. Сьогодні ж ми лякаємо людей, які зводять будинки вартістю у мільйони доларів, тим, що накладаємо на них санкції в кілька неоподаткованих мінімумів”

Гелікоптер для визначення цілей було люб"язно надано МВС України

джерело: УНІАН


 

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт