Warning: fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0 in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 5
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
СВОБОДА СЛОВА

Громадянська кампанія

Форум порятунку Києва

тел.: 251-71-70

www.forumspaskiev.org.ua

e-mail: forumspaskiev@mail.ruСВОБОДА СЛОВА У НЕБЕЗПЕЦІ!

Будівельні терористи „наїхали” на „Газету по-киевски”

Дорогі cпіввітчизники, кияни!

Помаранчеві події істотно змінили ситуацію в медіа-просторі країни. Однак утиски свободи слова не перетворилися на прикрий спомин. Сьогодні маємо їх нову хвилю. Тією мірою, якою шириться країною рух громадян – членів самоврядних громад за свої права, тією ж мірою посилюється тиск на журналістів, які висвітлюють боротьбу громадян проти незаконних забудов у їхніх містах, проти наступу будівельних компаній на їхній життєвий простір, проти спотворення історичного вигляду та екології міст і містечок.

Однією з перших під цей прес потрапила „Газета по-киевски”. Це улюблене багатьма видання відстоює позицію киян у їх протистоянні будівельному тероризму. І 24 жовтня за позовом будівельної компанії „Екобуд”, „ображеної” на правдиве висвітлення „Газетой...” її діяльності, має відбутися черговий суд над пресою. Горе-забудовники, що на вулиці Чорнобильській обливали людей бензином і винищили десятки дерев, ще й вимагають стягнути по 5000 гривень „моральної” шкоди з „Газеты по-киевски” та її журналісток – Євгенії Даниленко і Тетяни Вахович.

Неважко здогадатися, що шляхом пресингу на газету будівельні мафіозі жадають розправитись над народним ополченням – Форумом порятунку Києва. Їм замало незаконного арешту Віталія Черняховського – тепер взялися за газету. А це сигнал, що завтра можуть „наїхати” на будь-яке інше видання. Якщо сьогодні ми не дамо гідну відсіч знахабнілим корупціонерам, то й надалі усякі „екобуди”, „кроуни”, „рубіни-С” будуть глумитися над вільним словом. Помаранчева революція дала нам не весну, а лише відлигу, лише можливість діяти. І ми повинні використати цей шанс, інакше наш крок назад означатиме крок у безодню, яка поглине свободу слова, свободу духу, свободу совісті.

Кияни, об’єднаймо наші зусилля! Спільно виступимо на захист журналістів з „Газеты по-киевски”! Солідарними зусиллями відстоїмо свободу слова!

Закликаємо небайдужих киян 24 жовтня 2005 р. о 14:30 прийти до Подільського районного суду м. Києва (вул. Хорива, 21) і підтримати журналістів з „Газеты по-киевски”.


 

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт