Warning: fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0 in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 5
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Свобода слова

Журналісти нагадують про обмеження свободи слова

Майдан-ІНФОРМ | 24-10-2005 22:46

Телевізійні журналісти попереджають, що відмовляться від висвітлення передвиборчої кампанії, яка стартує вже за місяць. Як повідомляє ICTV, журналісти будуть змушені вдатися до такого кроку, якщо до нового виборчого закону не внесуть коректив.

Журналісти переконані, що не зможуть виконувати своїх професійних обов’язків, адже за новим законом робити коментарі чи давати оцінки їм заборонено.

"Ми змушені будемо рекомендувати нашим акціонерам обмежити новини тільки інформаційними повідомленнями офіційними, тобто зменшити кількість новин та їх хронометражі", - зазначив голова правління телеканалу "Інтер" Влад Ряшин.

Телевізійників підтримала й Національна рада з питань телебачення та радіомовлення. У Нацраді вже запевнили, що готові дати роз’яснення до виборчого законодавства, якщо депутати його не змінять.

"Національна рада готова йти на якісь свої власні розробки, приписи для того, щоб під час виборчої кампанії робота журналістів була максимально вільною, максимально захищеною", - зазначив голова Нацради Віталій Шевченко.

Нинішній закон про вибори передбачає розміщення інформації про політичну партію чи блок винятково в межах блоків політичної реклами. Все інше може розглядатися як агітація і в результаті призвести до закриття видання або позбавлення ліцензії.

Джерело Українська Правда.


 

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт