:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
ЗЛОБОДНЕВНЫЕ ИНТЕРВЬЮ

Web-конференція лідера громадського об’єднання «Голос громади Києва», депутата Київської міської ради Віктора Іванченка

Інформаційне агентство «Кияни». – 2005. – 17 листопада, 13:00

17 листопада відбулась веб-конференція лідера громадського об’єднання «Голос громади Києва», депутата Київської міської ради Віктора Іванченка.


Дата проведення: 2005-11-17 13:00:00

Віктору: Шановний пане Вікторе, чи збираєтесь ви блокуватись з іншими організаціями Києва ("Форум спасіння Києва", "Громадський актив Києва" та ін.) перед виборами? Висловіть, будь ласка, Ваше ставлення до цих організацій.
Віктор Петрович Іванченко: Рішення про участь у виборах та блокування з іншими організаціями на сьогоднішній момент ще не прийняте. Стосовно ставлення до цих організацій - ми з повагою ставимося до всіх організацій, які відстоюють інтереси киян.
На жаль, не на всі питання отримані зараз відповіді. Такі відповіді можна отримати, звернувшися до прес-служби «Голосу громади Києва» за телефоном 278-8043 або ж електронною поштою ggk@ggk.kiev.ua

Володимир: Коли буде розсекречено незаконно засекречений Єдиний Кадастровий Реєстр?
Віктор Петрович Іванченко: Справді, ситуація з використанням землі в Києві є непрозорою. Такий документ, як Єдиний Кадастровий реєстр або ж не ведеться, або ж є вкрай таємним. Нині діюча влада ніколи не піде на оприлюднення стану землекористування у місті.

Володимир: Яких дій варто чекати киянам від інвесторів та забудовників у зв’язку з відміною рішень Київради по десяти об’єктам? І до яких дій варто вдаватися нам? Чого чекати? Які є гарантії того, що рішення буде дієвим?
Віктор Петрович Іванченко: Наше об’єднання створено з метою захисту інтересів простих киян, мешканців від свавілля міської влади та забудовників. Водночас ми розуміємо, що некомпетентні корисливі дії влади також зачепили інтереси і інвесторів, які не завжди діяли компетентно та правильно. Сьогоднішнє скасування рішень по ряду земельних ділянок може потягнути за собою судові позови інвесторів щодо різних органів міської влади, включно і з Київради. Тому ми прагнемо вирішити цей конфлікт максимально не на шкоду інвесторів. Наша пропозиція – це виділення великої території у якійсь з непрацюючих промислових зон міста, яку можна використати для комплексної забудови великою кількістю житлових будинків з одночасним розвитком необхідної інфраструктури. Забудовники, які постраждали внаслідок некомпетентних дій міської влади, можуть отримати право пріоритетної участі у такому масштабному проекті. Зі свого боку місто, крім відведення ділянки, має також докласти зусиль саме для згаданого розвитку інфраструктури.

Олег: Ваше ставлення до намірів мера балотуватися на третій термін? Чи існує кандидат, який міг би насправді захистити права киян?
Віктор Петрович Іванченко: На мою думку, місто Київ потребує змін. Як реаліст, я розумію, що це можуть бути тільки еволюційні, а не революційні зміни. У той же час, неприйнятний сценарій консервації, тобто коли мер у нас залишиться старим, і міськрада на 80 % залишиться стара. З 2002 року більшість питань стосовно земельних ділянок і власності приймалась не в інтересах нинішніх власників, тобто громади Києва (згідно з Конституцією), а в інтересах потенційних власників. На мою думку, повинен бути новий мер і на 80 % (краще було б, щоб на 100 %) – нова Київрада.
Чи існує кандидат? Про це ми дізнаємось, коли почнеться виборча кампанія, і ми дізнаємось, хто буде балотуватися і з якою програмою та командою.

Олег: Чи матимемо ми хоч якусь можливість захищати свої права після виборів?
Віктор Петрович Іванченко: По-перше, я хочу сказати, що захищати свої права потрібно завжди. На сьогодні принаймні у нас є теоретична можливість відкликання депутатів. Вибори пройдуть на пропорційній основі, суб’єктами влади в місті стануть політичні партії. Механізму відповідальності партій перед виборцями поки не існує. Тому кияни мають зробити все можливе, щоб ще до виборів примусити політичні партії реально представляти інтереси киян, як у ВР, так і в Київраді. Для цього потрібно прийняти перелік законодавчих актів як на республіканському рівні, так і на місцевому, які у юридичній площині нададуть гарантовану можливість киянам впливати на міську політику та захищати свої права. Такі документи розробляє «Голос громади Києва». Наше об’єднання створено, як механізм співпраці, а за потреби, і тиску на політичні партії і політиків, як до так і після виборів. Найефективніший спосіб захисту інтересів саме і є організована компетентна активна громадськість.

Олег: Які механізми мають кияни для впливу на міську владу в зв’язку з несанкціонованими забудовами?
Віктор Петрович Іванченко: Це механізми, які мають юридичні наслідки, і механізми, які не мають юридичних наслідків. Наприклад, якщо хтось проводить пікет, то у міської влади немає зобов’язань відреагувати прийняттям рішення, яке має юридичну силу. В той же час такий механізм, як «місцева ініціатива» зобов’язує владу в обов’язковому порядку розглянути проект рішення, який підписаний тисячею членів київської громади на найближчому відкритому засіданні сесії за участю членів ініціативної групи. Цей механізм детально прописаний у Законах «Про місцеве самоврядування» та Статуті міста Києва. Тобто, якщо ініціативні група вважає, що потрібно скасувати рішення міськради, яке порушує їх права, то тепер їм не потрібно благати депутатів чи мера, щоб вони внесли це питання до порядку денного. А підготувати цей проект самостійно. І через 40-45 днів це рішення буде розглядатись міською радою. Такий прецедент був створений ще 12 вересня 2005 року, коли перша ініціативна група підготувала перший проект рішення. Крім того, існує механізм звернення до суду, проведення мітингів і маніфестацій, і т. ін.


 

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт