Warning: fopen(counters/07000_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Свобода слова

Екологи оцінюють політиків

Майдан-ІНФОРМ | 09-11-2005 17:23

Ініціативна група десяти українських неурядових організацій екологічного спрямування (ВЕГО „МАМА-86”, ЕКЦ "Бахмат", КГС „Лузанівський” в м. Одеса, КРА „Екологія і світ”, ХМГО "Незалежна агенція екологічної інформації", Асоціація "Наш Дім", КАМАН, Хмельницьке товариство охорони природи, МГЕО „Зелений Світ-Черкаси”, МОДГО "Миколаївська спілка скаутів") заявила про свої наміри вплинути на зміст передвиборчих програм партій і стимулювати зміни, пов’язані з екологізацією політики розвитку країни та створенням умов для рівної участі жінок і чоловіків в державному управлінні.

„Пропорційна система виборів надає громадянам потенційну можливість обрати політику розвитку держави, визначити її ідеологічні та управлінські засади за програмами партій, що йдуть на вибори. Нам не однаково, які політичні сили отримають мандат на управління державою в наступні п’ять років. Ми вважаємо за необхідне ще на стадії формування передвиборчих програм партій вплинути на їх зміст, визначити їхні принципи забезпечення економічного розвитку держави, дати їм еколого-соціальну оцінку і розповсюдити цю інформацію якомога ширше серед виборців,” – сказано в заяві, яка надсилається керівникам партій – лідерів політичних та медіа рейтингів.

За результатами попереднього аналізу програм двадцяти двох партій згідно з критеріями, які викладені у заяві, можна навести наступні факти:

- Тільки дві партії в поняття „якість життя” та добробут українців включають екологічну складову. Загалом же екологічна політика, якщо в програмі присутнє це поняття, розглядається як неінтегрована до пріоритетів економічного розвитку діяльність – у більшості випадків добробут громадян пов’язується лише з економічним ростом.

- Лише чотири партії з першої рейтингової двадцятки вважають екологічно збалансований розвиток як такий пріоритетом, одна з них ставить сталий розвиток за мету.

- Більшість згаданих партій – тринадцять – називають екологічну безпеку однією з головних підвалин державної політики, але дві з них вважають генну інженерію екологічно безпечною високою технологією.

- Тільки одна партія своїм засадничим принципом визначає відмову від ядерної енергетики. Дев’ять – визначають енергоефективність, енергозбереження та/чи розвиток альтернативних (відновлюваних) джерел енергії пріоритетом, але три з них виступають за подальший розвиток атомної енергетики в Україні.

- Тільки чотири партії включили в свої програми подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

- Лише шість партій збираються розвивати інфраструктуру в сільській місцевості.

- Розвиток громадянського суспільства та залучення громадськості до прийняття рішень згадуються в програмах п’ятнадцяти партій, а от створення механізмів забезпечення цієї участі – тільки у двох.

- Тільки третина партій приділяє в своїх програмах увагу реформуванню системи управління в частині планування та впровадження державної політики.

- Три партії не згадують жодного з обраних для аналізу критеріїв, ще дві партії не згадують жодного з означених пріоритетів, крім рівності чоловіків і жінок.

- Дев’ять партій хочуть рівних прав для жінок та чоловіків, але тільки чотири з них мають на увазі рівну участь у керівних органах влади.

- Жодна з партій не декларує рівного представництва жінок та чоловіків у власних керівних органах та передвиборчих списках.

Представники ініціативної групи надішлють результати попереднього аналізу разом із заявою до партійних штаб-квартир, що має вплинути на зміст передвиборчих програм, які незабаром будуть затверджуватися з’їздами партій і блоків. Після затвердження передвиборчих програм буде проведено повторний аналіз, результати якого також будуть широко оприлюднені.


 

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт