Warning: fopen(counters/16000_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
ЖИЛИЩНЫЙ ВОПРОС

Аферу “Еліта-Центру” підготував О. Омельченко

Злочин будь-якого ступеня тяжкості проходить стадії від готування до закінчення.

(з лекції з кримінального права)

Події, що розгортаються після отримання матеріалів найбільшої в Україні інвестиційно-будівельної афери «Еліта-Центру» зайвий раз засвідчили, що і цей злочин здійснено за класичною схемою.

Етап 1. Задум

Хто, як і коли задумав інвестиційну піраміду в Києві, сказати важко. Чи сам мер-будівельник вирішував, чи його заступники-будівельники Станіслав Сташевський, Валерій Борисов, Михайло Голиця, Ігор Лисов підказали, чи хтось із близького оточення порадив, але фундаменти київських пірамід закладалися кілька років тому.

Першим кроком було знищення Головного управління капітального будівництва (ГоловУКБ).

Це управління від імені міста виконувало функції єдиного замовника, а саме:

• контроль за дотриманням Генерального плану розвитку міста;

• ефективне використання земельних ресурсів;

• інженерна підготовка територій забудови;

• забезпечення цільового використання землі та дотримання нормативів і пропорцій між житловою забудовою і соціальною інфраструктурою;

• контроль за рівнем рентабельності в будівництві та цінами на будівельну продукцію, інше.

Виникає питання:

Кому заважало це управління і чому його функції поступово «розібрали» до своїх підрозділів чинні керівники міста, особисто зацікавлені у відсутності чіткості й прозорості в роботі будівельного комплексу?

Після ліквідації Голов УКБ в Києві розпочалася «вакханалія» земельного дерибану, безсистемна забудова зелених зон та спортивних майданчиків.

Почали грубо порушуватися пропорції між кількістю житла та соціальних об'єктів. Намертво зупинилась житлова черга, а ціни на квартири сягнули найвищого в Європі рівня.

У хабарницький та корупційний кругообіг включилися не лише фірми київських керівників, а й правоохоронні органи та депутатський корпус Київради.

Етап 2. Усунення перешкод

Окремі керівники міської державної адміністрації і, зокрема, вихованець Служби Безпеки України тодішній заступник Олександра Омельченка Володимир Ільгов ще 21 березня 2005 року звернувся до Київського міського Голови з пропозицією про створення управління економічної безпеки міста Києва, в тому числі і під час реалізації інвестиційних містобудівних програм.

Цього ж дня за дорученням О. Омельченка № 8546 всі 13 його заступників та юридична служба отримали доручення з цими пропозиціями.

Але робота з виконання доручення завершиласья дивним рішенням Київради, яка за поданням Київського міського Голови ліквідувала не лише запропонований В. Ільговим підрозділ, а й саме Головне управління правової політики, яким керував Володимир Васильєвич.

У службовій записці № 015-425 від 28.04.2005 року В. Ільгов зробив відчайдушну спробу переконати О. Омельченка в небезпеці, що насувається на місто. Останній був незворушний, наче сфінкс.

В. Ільгова звільнили з роботи. Небезпеку пронесло. Землю, як і раніше, продовжило ділити відомство Анатолія Муховикова, кошти збирати – Валерія Борисова, а будувати – фірми інших заступників О.  Омельченка. І все було б добре, якби не пильність деяких «лохів-інвесторів».

На відміну від «професіонала-будівельника» О. Омельченка, ці «любителі-забудовники» помітили, що на окремих об'єктах роботи не ведуться, а договірні терміни отримання оплаченого житла зірвані.

Ще більше ситуація загострилася після того, як на порожніх майданчиках почали зустрічатись не просто майбутні сусіди, а по кілька сімей мешканців з одних і тих самих квартир.

Розпочався Етап-3. Замітання слідів.

Втекли керівники першої піраміди. Першої, але не останньої. Начальник Київської міліції Віталій Ярема заявив, що «Еліта-Центр» – тільки перша «ластівка». Але ж з настанням весни ластівок буває багато .

До вже існуючого переліку адрес і фірм додалися тривожні повідомлення про можливу аферу ДП «Анастасія-Люкс», яка замість будівництва центру дозвілля по вул. Закревського 33-а масово залучає інвестиції громадян на житлове будівництво. Полетіли тривожні звернення зі всіх кінців міста з майданчиків «Укоінвестбуду». Зокрема, інвестори не знаходять жодного з 25 поверхів будинку по вул. Олевській 13/50 та за іншими адресами, хоча зі своїми грошима вони розлучилися давно.

Як з ланцюга зірвалися підгодовані Київським господарником ЗМІ. Цинізм оббріхування досяг вершин. Винними виявились всі, крім одного – білого і пухнастого.

Тому що воно йому зараз якраз не потрібне. Ідуть вибори. Попереду омріяний третій термін, а тут якісь дрібні підозри!

Тому для більшої певності на цьому ж етапі всі, хто відчув себе «кинутим», отримали обіцянку від мера-господарника-будівельника-професіонала. Він запевнив, що все буде добре. Потерпіть до виборів, а там отримаєте квартири і не по одній. Квартир буде багато. І побудують їх не якісь там шахраї, а надійні «свої» фірми.

Етап 4. Зачистка території

На цьому етапі, очевидно, буде припинено будівельну активність більшості київських забудовників. Інвесторам пояснять, що вони «не праві» і треба було спочатку перевірити тих, кому платили гроші, а далі будівництво вестиме одна велика фірма. Дуже схожа на ту, яка вже була у власності громади і називалась ГоловУКБ. Ну та, котру на ІІ етапі спеціально розвалили. Дуже схожа, але з однією відмінністю. Це буде приватна фірма. Первинний капітал накопичено. Експертний висновок «Інституту міста»


 

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт