:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
ЗАЩИТА ЖИВОТНЫХ

Зупинити шкуродерів!

Звернення журналістів до мера Києва

Від самого початку своєї діяльності підпорядковане КМДА комунальне підприємство «Притулок для тварин» (раніше — «Тварини в місті») зарекомендувало себе як організація, що жорстоко знищує безпритульних тварин та заробляє на цьому брудні кошти. Офіційно дирекція цього підприємства запевняє громадськість у тому, що працює згідно з міжнародними стандартами гуманності.
Громадськість Києва неодноразово зверталася до КМДА та особисто до міського голови О. Омельченка з проханням зробити роботу цієї організації прозорою та заборонити нецивілізоване знищення тварин і запровадити широку кампанію з їх стерилізації. Однак працівники КМДА, які мали б контролювати діяльність служби відлову тварин, запевняли в тому, що організація працює згідно з Європейською конвенцією про захист домашніх тварин. Однак тих, хто був свідком знищення тварин, така відповідь не задовільняє. Чимало киян зверталося до журналістів з проханням порушити цю тему в засобах масової інформації.
Ми неодноразово проводили незалежні журналістські розслідування і щоразу переконувалися в цинічності й жорстокості гицелів, які відловлюють тварин на вулицях. Вдалося взяти інтерв'ю у члена одного з екіпажів машин з відлову тварин. Його розповідь перевершила наші найстрашніші припущення щодо масштабів злочинних дій та корупції працівників підприємства. Він розповів, що кожна машина має місячну норму відлову 450—500 тварин, з яких лише 10—15 потрапляють до квазі-притулку в Бородянці. Там, за його словами, вони гинуть з голоду, хоча керівництво отримує кошти на їх утримання з бюджету міста — 10 грн на день на тварину. Знищують тварин дітіліном — речовиною, в основі якої — отрута кураре. Дітілін заборонено в Європі через те, що отруєна ним тварина повільно вмирає від паралічу в тяжких муках. Дітілін ловці «Притулку для тварин» використовують безконтрольно. На наше запитання, що станеться, якщо ловець вистрілить і потрапить не в собаку, а в перехожого, гицель відповів, що людина помре, однак при розтині тіла лікар констатуватиме не отруєння, а інфаркт, тож довести вину буде неможливо…Він також зазначив, що кожен з них вдома має певну кількість дітіліну на випадок застосування «у відповідних ситуаціях»… У вихідні ловці часто займаються «халтурою». Вони приїздять на базари, де отруюють тварин, за що директори базарів платять їм кошти безпосередньо. Цуценят убивають, розбиваючи голову об дерево чи бетонну стіну, щоб не витрачати отруту, яку можна продати…
Добрий додатковий заробіток ловці «Притулку для тварин» мають від продажу собачого жиру. Трилітрова банка жиру коштує 100 доларів. Його купують хворі на туберкульоз. Для того, щоб зібрати жир, з оглушеної молотком, тобто ще живої тварини просто в машині здирають шкіру… (До речі, наш співрозмовник на той час сам був хворим на туберкульоз, однак собачий жир йому не допоміг...)
Після отруєння трупи сортують. Кращі шкіри відвозять на переробний завод до Баришівки, а решту викидають у лісі або до якогось озера поблизу столиці. Бензин, який мали б використати на відвезення трупів до пункту здачі, зливають з баків і продають…Також ловці відвозять тварин до науково-експериментальних установ Києва, де продають їх на експерименти…Вагітних кішок та собак не відловлюють, дбаючи про збільшення кількості безпритульних тварин, тобто про свій майбутній заробіток. Часто тварин перекидають з одного району до іншого, аби робота була постійно …
І це лише мала частина відомостей про щоденне дикунське знищення тварин та кривавий бізнес так званого «Притулку для тварин». Відзняті прихованою камерою фільми, сюжети та безліч статей про жорстокість працівників цього підприємства ми готові надати Вам для ознайомлення. Завважимо, що КП «Притулок» схожий на засекречений завод, куди журналістів не пускають без попередньої згоди з керівництвом. У громадян, які приходять сюди в пошуках загубленого собаки, відбирають паспорти та фотоапарати. Що приховують стіни собачого концтабору і чому це питання роками блокувалося колишніми чиновниками на всіх рівнях КМДА? Виглядає так, що міська влада досі не була зацікавлена в припиненні вбивства тварин та в моральному знущанні над громадянами. Сьогодні люди, які прагнуть жити в красивому європейському місті, отримали надію на зміни.
Вельмишановний пане Черновецький! Ми хочемо, щоб кількість безпритульних тварин регулювалася, як це робиться в усьому цивілізованому світі, шляхом стерилізації, а не вбивства. До того ж, ми, як платники податків, протестуємо, щоб на наші кошти утримувалася фабрика смерті і виплачувалася зарплата нелюдам, які там пра-цюють. Робота служби відлову має бути абсолютно прозорою. Вимагаємо Вашого негайного і радикального втручання.
Андрій Васильєв («1+1»), Сергій Грабовський (журнал «Сучасність», радіо «Свобода»), Вікторія Ярош (КДР ТРК «Київ»), Борис Бахтєєв («Телекритика»), Олександр Заїка («Інтер»), Олег Ляшко (депутат ВР), Анжеліка Комарова (УТ-1),Тетяна Метельова («Контраст»). Збір підписів триває.


 

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт