Warning: fopen(counters/17299_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

"Самий кумедний персонаж України…"

Анжеліка КОМАРОВА

Усю Україну оббігла новина: президент Віктор Ющенко відсторонив Леоніда Черновецького від виконання повноважень голови КМДА терміном на 15 днів.

Чи то Чорнобиль, чи завищені норми СО2 в повітрі - але щось відбувається в Україні таке, що в народі іменують дурдомом "Веселка". Дивні зміни спостерігаються від кінця минулого сторіччя, коли Чорнобиль бахнув так, що Союз нерушимий розпався. І пішла мутація… А в першу голову хвороба ця вражає наших владців.

Мабуть, психіатри та психоаналітики, вмикаючи дома телевізор, мають враження, що вони знову на робочих місцях. І добре, коли формат політичних шоу обмежений та ведучі без особливих церемоній припиняють неспинний потік прямої мови наших політиканів. Інша справа у Савіка Шустера: тут їм дають поговорити на повну котушку, а ми маємо щастя побачити наших королів "голими".

Мамо рідна, що ж це робиться? Якщо в епоху "розвиненого соціалізму" вони перелякано читали тексти з папірця, то це може було й не так погано, тому що тепер їм так розв'язалися язики, що й не спиниш (мимохіть пригадаєш лозунг "свободу не спинити"). На останній телевізійній "Свободі" у всій красі свого красномовства був представлений "герой" минулого тижня Леонід Михайлович Черновецький.

Слухаючи цього чоловіка, щиро співчуваєш журналістам, які беруть у нього інтерв'ю, оскільки з усього потоку його висловлювань важко віднайти зв'язок і сенс. Це ж, цитуючи класика, скільки тонн "словесной руды" треба перемити "единого слова ради"! А при цьому яскраво виражена відсутність комплексів - адже враження таке, що він не лише від себе, а й від своїх нещадних опонентів перебуває у глибокій нірвані (тут українського терміну й не добереш, щоб дати визначення його дивній поведінці).

Ще один весельчак, Генадій Москаль, користуючись безмежною свободою слова імені Савіка Шустера, прихопив до студії навіть підручник психіатрії, завдяки висмикнутій цитаті з якого мало не поставив бідолашному мерові діагноз: "нерозбірливість та тягучість мови, постійний сміх, безпричинна збудливість…". Шустер книжку у "літнього хулігана" відібрав і надав слово головному персонажу, якого Москаль встиг назвати "найкумеднішим в Україні".

Але раптом Черновецькому вдалось вибратися зі своєї словесної трясовини, і з його уст раптом вигулькнула цілком завершена фраза: "Презідєнт разгаварівал са мной последній раз о Кієве часов шесть". Боже правий! Невже хвороба заразна? Важко уявити собі цей діалог, а терплячість президента, якщо таке дійсно було, мабуть сягнула тут вселенських масштабів. А може там працював тлумач? Хоча, з огляду на мерові земельні художества і повну за це безкарність виникає думка, що вони говорили однією мовою, цілком обом зрозумілою.

Коли київська громадськість та представники культури писали Віктору Андрійовичу відточені юристами лаконічні листи з проханням врятувати історичну спадщину Києва спочатку від одного мера (того, що тепер прикрашає собою НУ - НС), потім від наступного, про якого сьогодні мова (того, що божився киянам накласти мораторій на продаж землі) - "гарант" навіть не спромігся їх прочитати, не те, що зреагувати. А тут - шість годин діалогу! Цікаво, як почувався після сеансу цієї доморощеної нейролінгвістики Віктор Андрійович - чи не замакітрилось у нього в голові? Однак усе таки заборонив президент Леоніду Михайловичу переступати поріг київської міської адміністрації у якості голови.

А народ тим часом сушить собі голову над конфігурацією "Тимошенко - Балога". І що там газова війна! Тут цікавіше. Насамперед тому, що прибутки від будівельного бізнесу в столиці (експерти наводять цифру у мільярд з жирним хвостом щорічно) своїми масштабами прибутковіші, ніж газові. Чому Віктор Балога фактично взяв під свій дах "потерпілого" Черновецького - відгадка зрозуміла. Посилаючись на президента, Балога заборонив уряду Тимошенко займатися перевіркою діяльності мера Києва.

А яким віртуозним лінгвістом виявився глава Секретаріату! Він називає КМДА "виконавчим органом Київради", з наївною хитрістю демонструючи у такий спосіб, що Черновецький та очолюваний ним орган не підлягає вертикалі Тимошенко. Такі викрутаси Юлія Володимирівна, звичайно, ігнорує.

Наразі ж кияни чекають наступної порції адреналіну: результатів комісії по розслідуванню корупційних справ Черновецького. "Якщо виявиться, що там корупції немає - то це так само, як казали, що в Радянському Союзі сексу немає", - додає перцю в інцидент Юлія Володимирівна. Театр продовжується.

Джерело: газета "Свобода", № 10 (374), 17 березня 2008 р.


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт