Warning: fopen(counters/17366_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Зніміть шляпу: говорять жінки!

Анжеліка Комарова, "Свобода"

З усього висловленого нашим жіноцтвом за останній час (як у суспільстві й політиці, так і вдома на кухні) запам'ятилися дві несподіваних заяви: з вуст яскравих особистостей : Шерон Стоун та Бріджіт Бардо.

На Каннському фестивалі зірка Голівуду Шерон Стоун висловила свою точку зору на землетрус, який нещодавно знищив понад 62 тисяч китайців: "Це кармічне покарання за те, що китайці знущаються над тібетцями".

Актриса, зокрема, мала на увазі придушення демонстрації за незалежність Тібету, в результаті якого загинуло близько 140 осіб. Зірка отримала листа від Тібетського Фонду, зміст якого викликав у неї сльози.

Співчуття до людей, які на своїй землі позбавлені прав на свободу й нерідко на саме життя, змусило Шерон висловлюватися вельми відверто на їх захист. Актриса вдалася до східної термінології, можливо сподіваючись на розуміння китайського народу з міркувань їх релігійних почуттів. Адже на Сході поняття карми цілком прийнятна річ, і заява зірки могла б виглядати як своєрідна проповідь.

Однак, з китайського боку проти Шерон Стоун було вжито відповідних заходів: з прокату зняли фільми за її участю та рекламні білборди з рекламою косметики, яку вона представляє.

Шерон мусила вибачитись, і цього разу залишаючись вірною своїм переконанням: нікому не завдавати болю. Однак, слово таки прозвучало і ще більшою мірою привернуло увагу світової спільноти до злочину китайського режиму проти тибетців.

Ще одна прекрасна й вільна жінка висловилась на захист тих, хто страждає. Цього разу йшлося про чотирилапих і безсловесних. Велика француженка Бріджит Бардо, відома захисниця прав тварин, виступила проти мусульманського ритуалу забиття жертовних тварин під час релігійних свят. Бріджит закликала хоча б пом'якшити страждання нещасних і оглушати їх перед жертвопринесенням. Крім того Бардо заявила що мусульмани "руйнують Францію, нав'язуючи свій спосіб життя".

Захисницю тварин звинуватили в розпалюванні расової ненависті (?!). Дійшло до суду. Тепер громадська діячка мусить заплатити 15 тисяч євро. Бріджит програє суд за подібні висловлювання вже уп'яте. Таке торжество мусульманської позиції, яке перемагає у французькій державі, лише підтверджує правоту Бріджит.

Франція, яка подарувала світові неперевершений досвід демократичних революцій та сакральних понять рівності, братерства й свободи, сьогодні потерпає від своєї власної демократії. Прикметно, що мусульмани, які все більше "окуповують" Європу, навчатися європейським нормам гуманного ставлення до тварин та толерантності до європейців, які гостинно й необачливо надали їм місце проживання у себе дома, не вважають за потрібне.

Джерело: газета "СВОБОДА", № 21 (385), 9 червня 2008 р.


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт