Warning: fopen(counters/17402_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Побиття активіста громадянської ініціативи "Збережи старий Київ"

Збережи старий Київ

6 серпня було побито Артема Чапая, активіста громадянської ініціативи "Збережи старий Київ", після акції протесту проти будівництва над Аскольдовою могилою за адресою вул. І.Мазепи, 11а.

6 серпня було побито Артема Чапая, активіста громадянської ініціативи "Збережи старий Київ", після акції протесту проти будівництва над Аскольдовою могилою за адресою вул. І.Мазепи, 11а.

Завершивши акцію близько 15.00 активісти почали розходитися. Артем разом з іще однією активісткою пішов у бік метро "Арсенальна". Троє нападників - усі молодики спортивної статури - вибігли з двору, напали ззаду та почали бити Артема, дівчина у цей час почала дзвонити кликати на допомогу. Під час сутички Артемові виривали волосся, результати чого ви можете побачити на прикріпленому фото. Дівчина не постраждала. Прибіглі на допомогу соратники не встигли наздогнати нападників.

Ми переконані, що побиття було здійснено саме через акцію протесту. Один з нападників увесь час акції знаходився на місці подій серед представників компанії-забудовника "КАН Девелопмент". Його прикмети такі: високого зросту, міцної статури, волосся світле, коротко стрижене; був одягнений у світло-блакитні джинси, салатовий реглан, світло-бежеві туфлі. У іншого нападника невисокого зросту був помітний свіжий шрам на голові під коротко остриженим волоссям.

"Збережи старий Київ" звертається до журналістів та усіх інших, хто був присутній на акції та проводив фото- та відеозйомку допомогти з пошуком фотографій нападників.

Як уже повідомлялося у пресі, сьогодні відбувалась акція протесту проти будівництва 18-поверхового житлового комплексу над Аскольдовою могилою всупереч Генплану та іншим містобудівним нормам. Зібравшись зранку, активісти близько 10.00 заблокували в'їзд на будівельний майданчик вантажівки з необхідними для робіт матеріалами. У відповідь на це представники забудовника намагались силою відсторонити активістів. Проте перша вантажівка змушена була від'їхати. Той самий сценарій повторився з бетономішалкою, котра прибула невдовзі. Увесь цей час співробітники міліції ігнорували відверте застосування сили проти учасників акції протесту, мотивуючи це тим, що вони зайняті вивченням документів окремих учасників акції.

Невдовзі ЗСК заблокувало інший в'їзд на будівельний майданчик, таким чином повністю зупинивши будівельні роботи. На місце подій прибув начальник Печерського відділення міліції Сергій Голубенко. Під час спілкування з активістами ЗСК та пресою він повідомив, що головна функція міліції - захист громадського порядку - була виконана. На прохання прокоментувати бездіяльність спрівробітників міліції у той час, як представники забудовника застосовували силу до протестуючих, пан Голубенко повідомив, що не володіє такою інформацією і пообіцяв, у випадку, якщо такі дані підтвердяться, тоді співробітникам міліції, котрі проігнорували свої обов'язки, буде винесено дисциплінарну догану. У відповідь на це ЗСК подало йому заяви та відео, котре підтверджує бездіяльність міліції. Ми хочемо вірити, що міліція виконає свої обіцянки та нарешті почне виконувати свої прямі обов'язки з захисту громадського порядку.

"Збережи старий Київ" спільно з мешканцями прилеглих будинків і надалі робитимуть усе можливе, щоб дане будівництво було приведено у відповідність з Генпланом та враховувало культурну та історичну цінність київських ландшафтів.

"Збережи старий Київ" не причетний до діяльності жодної політичної чи фінансової групи.

Детальнішу інформацію Ви можете знайти на блозі - http://community.livejournal.com/saveoldkyiv/.

Джерело: Громадська ініціатива «Збережи Старий Київ»

8(067)5025727 Інна

8(050)9443913 Марія Нагорняк

saveoldkyiv@gmail.com

http://community.livejournal.com/saveoldkyiv/


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт