:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Лісопилки знищують Українські Карпати

ДОП, НЕЦУ

Наразі ніхто не знає, скільки лісопилок працює в Карпатському регіоні. Навіть міліція. За їхніми підрахунками, їх більше 700. Всі вони дружно валять ліс та вивозять його переважно за кордон.

Пропонуємо до Вашої уваги приклади повної безгосподарності та безвідповідальності приватних лісозаготівельників на території Івано–Франківської області Надвірнянського району Надвірнянського лісового господарства вздовж річки Рафайловець. Варто зазначити, що ці порушення стали відомими лише після скраг у відповідні інстанції Дружини охорони природи «Зелене майбутнє» та Національного екологічного центру України. Це лише говорить про те, що дане питання майже не контролюється.

Так, у результаті перевірок Державною екологічною інспекцією у Івано-Франківській області, встановлено, що ПП «Машдар П.С.», ПП «Зеленчук Д.Д.», СП ТзОВ «Лаванда» неякісно очищують лісосіки Тобто вирубують та забирають найкращі дерева, все інше залишають напризволяще. Фірма «ПП «Зеленчук» вирішала на досягнутому не зупинятись і організувала склад деревини прямо на березі річки Рафайловець, що є грубим порушення Лісового кодексу України. А от ПП «Дімбуд» здійснювало трелювання деревини гусеничним трактором з переїздом через русло річки Рафайловець, що є порушенням вимоги ст.9 Закону України «Про мораторій на проведення суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону». Мабуть трактор був такий маленький, що його лісники не помічали.

Виною всьому низькі штрафи за порушення природоохоронного законодавства у лісовому господарстві, які налічують всього декілька сот гривень, та безконтрольність з боку відповідальних органів.

Дружина охорони природи «Зелене майбутнє»

Національний екологічний центр України


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт