Warning: fopen(counters/17442_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

На Совських ставках розпочалася варварська забудова

Прес-служба ФПК

20 вересня 2008 році розпочалося встановлення будівельного паркану довкола каскаду Совських ставків у Солом'янському районі міста Києва, за адресою проспект Червонозоряний, 113. Таким чином, під загрозу знищення поставлено унікальний куток столичної природи - Совські стави.

Це місце потребує посиленої охорони, натомість міська влада вирішила звести торгівельно-розважальний комплекс на місці ставків.

Якщо будуть засипані ставки, зникне територія, де можна відпочити з дітьми, посидіти на природі, порибалити, погодувати качок і забути про міську метушню. Зникне також Потаніни об'єкт природно-заповідного фонду, на території якого мешкають червонокнижні тварини.

Ми погоджуємося з тим, що, Совські стави потребують прибирання та догляду. Проте нині забудовники під виглядом "реконструкції" розпочали їхнє знищення.

Найближчим часом очікуються акції громадянської непокори проти забудови каскаду Совських ставів.

Ми вимагаємо відміни рішення Київради "Про затвердження результатів конкурсу із залучення інвесторів для будівництва торгівельно-розважального комплексу по Червонозоряному проспекту 113 (територія Совських ставків)" та негайного створення об'єкту ПЗФ на території Совських ставів.

Громадська спілка "Вірний вибір"

Громадська ініціатива "Збережи старий Київ"

Молодіжне відділення Національного екологічного центру України

ДОП "Зелене майбутнє"

Громадянська кампанія "Форум порятунку Києва"

Фото ставів:

http://www.lik-kiev.org.ua/projects/photo/sovskie/

http://www.lik-kiev.org.ua/projects/photo/sovskie_1/

Фото будівельного паркану доступні тут:

http://photofile.com.ua/users/glazoo/115209501/

http://glazoo.livejournal.com/463441.html

Довідка та історія питання.

15 лютого 2005 року Київська міська держадмінстрація видала розпорядження "Про затвердження результатів конкурсу із залучення інвесторів для будівництва торгівельно-розважального комплексу по Червонозоряному проспекту 113 (територія Совських ставків)". Згідно з цим розпорядженням, інвестором для забудови Совських ставків визначено ТОВ "Господарник".

Про думку громадськості, як це зазвичай буває, ніхто не питав. Ніхто не думав і про те, де тепер відпочиватимуть жителі району.

20 квітня 2007 р. у приміщенні економіко-правового технікуму МАУП та вечірнього відділення с/ш №119 пройшло так зване громадське обговорення "з приводу облаштування рекреаційної зони в поєднанні водоймища та будівництва розважально-торгівельного комплексу по проспекту Червонозоряному, 113 у Голосіївському районі м. Києва". У аудиторії №5 технікуму МАУП було присутньо близько 12 чоловік. Організатором слухань виступило ТОВ "Господарник" (перспективний забудовник ставків) за посередництва Володимира Борисовича Слєпцова, депутата Подільської районної ради. Не були присутні жоден представник міської чи районної влади. Не з'явився і сам замовник проекту - голова ТОВ "Господарник". Громадськість взагалі не була поінформована про проведення цих слухань. Таким чином, слухання були грубо фальсифіковані. Детальніше читайте тут: http://www.interesniy.kiev.ua/old/Nature/rivers/9752

24 квітня 2007 р. МВ НЕЦУ та Київська ландшафтна ініціатива подали свої пропозиції до протоколу слухань 20 квітня, додавши у тому числі, що вважають проведені в технікумі МАУП слухання нелегітимними. Однак реакції природоохоронці так і не дочекалися.

У 2007 році було підготовлене містобудівне обґрунтування внесення змін до містобудівної документації та визначення параметрів облаштування рекреаційної зони в поєднанні водоймища з будівництвом розважально-торговельного комплексу за адресою: просп. Червонозоряний, 113, Голосіївський район м. Києва. Замовник: ТОВ "Господарник" Справа № 154-а-07; проектна організація: КО "Центр містобудування та архітектури"; головний архітектор проекту: Македон Віталій Миколайович.

Питання схвалили та рекомендували до подальшого розроблення. Джерело:

http://www.archunion.com.ua/sekcia/2007/sekcya_2007_03.html


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт