Warning: fopen(counters/17469_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

За вільну від тютюну Україну!

Всеволод Андрієвський

24 жовтня 2008 року Коаліція громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну» та Громадянська кампанія «Форум порятунку Києва» провела пікетування Кабінету міністрів України на підтримку законопроекту 3281 щодо підвищення ставок акцизу на тютюнові вироби.

24 жовтня 2008 року Коаліція громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну» та Громадянська кампанія «Форум порятунку Києва» провела пікетування Кабінету міністрів України на підтримку законопроекту 3281 щодо підвищення ставок акцизу на тютюнові вироби. Активісти вигукували лозунги проти тютюнопаління та роздавали листівки.

Депутати Верховної Ради Олексій Плотников (фракція Партії регіонів), Лілія Григорович (фракція Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона") і Валерій Дубиль (фракція Блоку Юлії Тимошенко) пропонують парламенту підвищити адвалерну ставку акцизного збору на сигарети з тютюну з фільтром і без нього з 16% до 20%.

Про це сказано у відповідному законопроекті №3281 "Про внесення змін до закону "Про ставки акцизного збору на тютюнові вироби", зареєстрованому в Раді 9 жовтня.

При цьому пропонується, щоб адвалорна ставка акцизного збору встановлювалася не у відсотках до обороту реалізації товару, а у відсотках до максимальної роздрібної ціни.

Крім того, на всі інші види тютюнових виробів пропонується також установити адвалорну ставку акцизу в розмірі 20% від максимальної роздрібної ціни.

Зараз адвалорний акциз на сигари, а також жувальний і нюхальний тютюн становить 8%, на тютюн для паління - 10%, тютюн і замінники тютюну промислового виробництва - 0% від обороту реалізації товару.

Крім цього, депутати пропонують установити специфічні ставки акцизу (у твердих сумах з одиниці товару) на сигари 60 гривень за 100 штук (зараз 30 гривень), на сигарети з фільтром - 60 гривень/1000 штук (зараз 30 гривень за 1000 штук), без фільтра - 35 гривень (замість 12,5 гривні/1000 штук).

На промисловий тютюн і його замінники пропонується встановити специфічну ставку 25 гривень/кг замість 0 ставки, яка діє зараз; на тютюн для паління - 25 гривень/кг замість 12 гривень/кг; жувальний і нюхальний тютюн - 10 гривень/кг замість 5 гривень/кг.

Відповідно до проекту, загальна сума акцизу щодо кожного найменування сигарет для сигарет без фільтра не може бути менше ніж 50 гривень/тис. штук (зараз 18 гривень), для сигарет з фільтром - не менше ніж 100 гривень/тис. штук (зараз 40 гривень).

Як повідомляло інформаційне агентство нформаційне агентство "Українські Новини", у серпні Верховна Рада підвищила ставки акцизного збору на тютюнові вироби.

За оцінками представника БАТ-Україна В.Блохіна, річний рівень споживання сигарет в Україні становить 80-85 мільярдів сигарет. У 2007 році в Україні було продано: 128,6 (виробництво) – 9,0 (легальний експорт) + 3,9 (імпорт) = 123,5 мільярдів сигарет. Різниця складає 40 мільярдів сигарет і вся вона йде контрабандою до країн ЄС.

Фото пікетування дивіться тут: http://h.ua/story/148235/ .


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт