Warning: fopen(counters/17487_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Правнича клініка лікує суспільство від жорстокості

Анжеліка Комарова

У пресі вже не перший рік підіймається тема жорстокого ставлення до тварин у Бородянці. Оцінку діям керівництва цього комунального підприємства дають фахові експерти з Могилянки.

Собаки та кішки є членами багатьох сучасних родин, а отже й членами суспільства. Їхні права затверджені Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження». Однак захист прав чотирилапих ще не став звичною практикою. Правозахисні органи неохоче беруться за справу, якщо вона стосується обмеження прав тварин, навіть коли від цього морально страждають люди.

Сьогодні суспільна думка українців здебільшого на боці наших хвостатих співгромадян. В одному з найпрестижніших вишів України, Національному унівеситеті «Києво-Могилянська академія» на факультеті Правничих наук діє структурний підрозділ – Експериментальна навчальна лабораторія Правнича клініка, яка забезпечує правовою допомогою вразливі групи суспільсва.

Останнім часом до Правничої клініки надходять численні звернення громадян з приводу порушення посадовими особами чинного законодавства у сфері поводження з тваринами. З початку минулого навчального року розпочалася співпраця Правничої клініки з Міжнародним товариством захисту тварин «SOS

Кращі студенти вищих курсів Могилянки під керівництвом доцента кафедри галузевих правових наук НаУКМА Любові Логуш та старшого викладача, куратора групи Юлії Матвєєвої розслідують як окремі випадки жорстокого ставлення до тварин з боку фізичних осіб, так і практику нищення тварин на замовлення комунальних служб.

До Правничої клініки надійшло документальне підтвердження і про знищення бездомних тварин у столиці комунальним підприємством «Притулок для тварин» в м. Бородянка, директором якого є Тарас Смурний.

Йдеться про порушення рішення Київської міської ради № 1080/3913 від 25 жовтня 2007 року, який у п. 1 прямо забороняє вилов тварин з метою їх знищення на території м. Києва.

Доказом цього правопорушення слугує складений на основі договору № 12/1 від 01.03.2007 року акт здачі–приймання робіт від 28 грудня 2007 року між директором Сквирського заводу по виробництву мясо-кісткового борошна «Ветсанутильзавод» Гребінь С. М. (виконавець) та директором КП «Притулок для тварин» Смурним Т. А. (замовник). В акті зазначається факт передачі для утилізації 1 777 голів тварин по ціні 8 грн. за 1 голову.

За висновком Правничої клініки дії директора КП «Притулок для тварин» в м. Бородянка Т. Смурного містять ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст. 365 КК України – перевищення службових повноважень, є несумісними з вимогами гуманності та спричиняють моральну шкоду людям.

Правнича клініка надіслала свої звернення до міської прокуратури та до керівництва КМДА. Студенти та викладачі Могилянки налаштовані довести справу до кінця.


table style="margin: 10px 0px;" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="95%">

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт