Warning: fopen(counters/17504_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

"Пинзеник нарешті пішов. Заступник міністра фінансів, алкогольний і тютюновий лобіст Фудашкін теж має бути звільнений з посади!"

(анонс прес-конференції)

Прес-служба ФПК

13 березня 2009 р. (п'ятниця) з 11 год 30 хв

Прес-конференція на тему:

"Пинзеник нарешті пішов.

Заступник міністра фінансів, алкогольний і тютюновий лобіст Фудашкін теж має бути звільнений з посади!"

13 березня 2009 р. (у п'ятницю) з 11.30 до 12.30 в інформаційному агентстві УНІАН (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал) відбудеться прес-конференція на тему: "Пинзеник на-решті пішов. Заступник міністра фінансів, алкогольний і тютюновий лобіст Фудашкін теж має бути звільнений з по-сади!".

Учасники прес-конференції:

- Євген ЦАРЬКОВ, народний депутат України (фракція КПУ);

- Віталій ЧЕРНЯХОВСЬКИЙ, головний координатор гро-мадянської кампанії "Форум порятунку Києва";

- Наталія РОЗИНСЬКА, ведуча соціального проекту "Знайдемо вихід" "Першого" каналу;

- Артем СТУПАКОВ, координатор з боротьби за тверезість суспільства громадянської кампанії "Форум порятунку Києва";

- Сергій КРАВЧЕНКО, голова правління громадської орга-нізації "Сила Києва".

Зловживання алкогольними напоями несе небезпеку для здоров'я громадян України, що підтверджується даними багатьох досліджень. Особливу небезпеку алкогольні напої (в тому числі пиво) несуть для молоді та юнацтва.

Дитячий алкоголізм в Україні - це системна загальнодержавна про-блема, яка за кілька десятиліть може призвести до виродження нації. За інформацією профільних міністерств і відомств за останні десять років кіль-кість пивних алкоголіків в Україні зросла вдесятеро. За оцінками МОЗ України, в країні їх налічується близько 700 тис. осіб.

Найголовніша причина стрімкої алкоголізації молоді - доступність спиртного і агресивна реклама, спрямована на формування позитивного ставлення молоді до спиртного.

Згідно даних статистики, за рік українці випивають 320 мільйонів пляшок вина, причому 280 мільйонів пляшок вина - це дешеві порошкові вина, тобто "шмурдяк".

Провідну роль в питанні визначення податкової політики відіграє Мініс-терство фінансів України та особисто заступник Міністра фінансів України Де-нис Фудашкін. З 19 грудня 2007 року він є заступником Міністра фінансів України та відповідає за податково-митні питання.

Слід зазначити, що в 2003-2004 роках Денис Фудашкін був членом Ради директорів Асоціації "Виноградарі та винороби України", а потім став Головою спостережної ради ВАТ СП "Чорноморська перлина". У 2005 році він, як за-значалося вище, став займатися питаннями податкової та митної політики.

Компанія "Чорноморська перлина" (м. Одеса), входить до складу тор-гово-промислової групи "Кронос-Інвест". ТОВ "Кронос-Інвест" - мульти-брендова дистрибуційна компанія, яка на сьогодні є одним із великих операто-рів лікеро-горілчаного та пивобезалкогольного ринку України. Основу вироб-ництва та реалізації складають кріплені вина.

Наголошуємо: Денис Фудашкін був безпосередньо причетний до кері-вництва цієї великої компанії, яка виробляє кріплені вина.

Слід визнати, що саме завдяки зусиллям заступника Міністра фінансів України Д. Фудашкіна з 2005 року не змінюється ставка акцизного збору на кріплені вина, і кожна така спроба блокується з боку Міністерства фі-нансів України.

Останній раз ставка акцизного збору на кріплені вина були визначена роз-міром 50 копійок за 1 літр відповідно до внесених змін до законів України щодо впорядкування обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів 18 лис-топада 2004 року.

Окрім того, існує проблема тютюнокуріння. В Україні воно набуло розмаху епідемії, оскільки щороку до куріння долучаються 500 тисяч молодих людей фактично у віці 11 років. Зараз в Україні курить майже 70 % чоловіків, а також кожна п'ята жінка.

Заступник Міністра фінансів України Д. Фудашкін використовує всі важелі впливу для того, щоб не допустити підвищення ставки акцизного збору на тютюнові вироби і перешкоджає разом із тютюновими лобістами, які присутні в більшості фракцій, прийняттю відповідних законопроектів (зокрема, законопроектів № 2272 від 25.03.2008 і № 3281 від 09.10.2008). Таким чином, він, з одного боку, перешкоджає прийняттю рішень, які б сприяли на-повненню дохідної частини Державного бюджету України, а з іншого - своїми діями в інтересах тютюнових комерсантів шкодить майбутнім поколінням України.

Учасники прес-конференції вимагають звільнити Фудашкіна Дениса Олександровича з посади заступника Міністра фінансів України, врахува-вши при цьому необхідність забезпечення збереження здоров'я молодого поко-ління та ефективного формування дохідної частини Державного бюджету Укра-їни.

Вхід за журналістськими посвідченнями.

Для контактів: (8-044) 228-55-33, (8-068) 251-71-70,

e-mail: forumspaskiev@mail.ru.

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт