Warning: fopen(counters/17523_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Київську перекладачку судять за знищення будівельного паркану

kiev.pravda.com.ua

6 квітня цього року київський перекладач, засновник та редактор літературознавчого інтернет-видання «Проstory» Євгенія Білорусець постала перед судом. 28-річну літературознавця та двох її сусідів звинувачують у знищенні зеленого будівельного паркану, який восени 2008 року незаконно встановили у їхньому дворі працівники ТОВ «Інвестиційно-будівельна група». На одній з акцій протесту проти вандальського будівництва елітної багатоповерхівки по вулиці Гончара сумнозвісний паркан був знищений учасниками акції, серед яких були як мешканці прилеглих будинків, так і активісти громадських та правозахисних організацій.

Позов проти мешканців будівнича компанія подала 19 грудня. Вартість паркану та морального збитку забудовник оцінив у 140 тис. грн. Відповідачами у цій справі проходять троє мешканців прилеглих до буд майданчику будинків: Євгенія Білорусець, Ірина та Ігор Нікіфорови, крім них значиться невідома громадська організація «Софія Київська».

Перший розгляд цієї справи пройшов 11 лютого, куди ніхто з відповідачів запрошений не був, а 6 квітня у Шевченківському районному суді м. Києва відбулося перше судове засідання за участі відповідачів під головуванням судді Васильєвої.

У справі було оголошено перерву до 7 травня 2009 року, у зв’язку із тим, що представники ГО «Софія Київська», зазначеної у числі відповідачів, не прийшли на засідання. Адвокат мешканців вулиці Гончара, зауважив, що запрошення до суду, адресоване представникам цього об’єднання, надійшло на адресу відповідачки Євгенії Білорусець, а отже ініціатива «Софія Київська», якщо така існує, не змогла дізнатися про позов.

Занепокоєння у мешканців викликає не сам позов, а сумніви щодо об’єктивності судді Васильєвої, яка розглядає цю справу. Адже саме вона не так давно, 19 березня, виправдала забудовників за позовом мешканців проти них. Ймовірно, ті ж сумніви передалися і групі небайдужих до цієї справи громадян, які у понеділок вранці не полінувалися і прийшли на відкрите засідання суду.

Цікаво, що теоретична можливість зламати паркан була лише у одного з відповідачів – військовослужбовця Ігоря Нікіфорова. Інші дві особи, проти яких висунуто позов – безробітна Ірина Нікіфорова з будинку №8 та київська перекладачка Євгенія Бєлорусець, з будинку №25 по вулиці Гончара – не можуть похвалитися достатньою для таких радикальних дій фізичною формою.

Скандальність будівництва будинку по вулиці Гончара пояснюється тим, що його фундамент розташований на відстані 40-ка метрів від стін національного заповідника «Софія Київська», який, як відомо, не є особливо міцним та захищеним, не зважаючи на те, що занесений до світової спадщини ЮНЕСКО.

Юридичну активність забудовника мешканці прилеглих до будівництва на Гончара будинків сприймають як один з видів тиску на них. За словами Євгенії Білорусець, після початку акції протесту проти будівництва, на її адресу неодноразово надходили анонімні погрози з вимогами припинити спротив. Втім, здаватися члени ініціативної групи мешканців вулиці Гончара не планують.

«Ми не збираємося віддати під руйнування зразу декілька історичних будинків та Софію Київську тільки тому, що забудовник воліє вирішувати всі суперечки через рух грошових мас, для яких, як ми бачимо, ніяких перешкод не існує», – вважає Ірина Нікіфорова.

Судовий процес продовжиться 7 травня після перерви.


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт