Warning: fopen(counters/17534_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Джон Руейн про Київський зоопарк

Джон Руейн, директор організації з захисту тварин Великобританії

Відповідь Джона Руейна, директора організації з захисту тварин (Великобританія) на статтю "Київський зоопарк погане ставлення до тварин назвав наклепом" www.kiev.pravda.com.ua\news\ від 22.04.09.

В статті мене звинуватили в необ'єктивності щодо діяльності Київського зоопарку, тому я хочу ознайомити читачів з деякими аспектами цієї справи.

Впродовж десяти років моя організація проводить моніторінг діяльності Київського зоопарку.

На согоднішній день він не готовий до повернення повного членства в ЄАЗА (Європейська Асоціація Зоопарків та Акваріумів). Керівництво зоопарку приховує правдивий стан речей від киян, неодноразово заявляючи про те, що вже до кінця 2009 р. зможе повернути повне членство в ЄАЗА. Але це неправда.

До 2007 року Київський зоопарк був повноправним членом ЄАЗА. В вересні 2007 року його було виключено із цієї організації за "невиконання обіцянок впродовж останніх років щодо покращення умов утримання тварин".

Рішення про виключення Київського зоопарку із членів ЄАЗА вступає в силу негайно.

Із офіційного листа ЄАЗА, направленого мені 25 вересня 2007року:

"Сьогодні Київський зоопарк претендує на позицію кандидата на члена а не на повне членство в ЄАЗА. В квітні 2009р. зоопарк знаходився в процесі подачі заяви на кандидата".

Що означає категорія "члена в кандидати"?

Офіційне пояснення ЄАЗА:

"Ця категорія може бути присуджена зоопаркам, які знаходяться в стадії будівництва (ще не відкритого для відвідувачів) і тим організаціям, які працюють над досягненням стандартів ЄАЗА для повного членства".

Отож на даному етапі стану справ в Київському зоопарку позиція кандидата на члена є відповідною для нього. Це означає, що членом він стане тоді, коли виконуватиме усі вимоги ЄАЗА щодо утримання тварин та поводження з ними протягом 5 років.

Київський зоопарк пройшов довгий шлях, проте його прогрес на даний момент дуже повільний для досягнення повного членства в ЄАЗА. На моє переконання на це піде біля 5 років.

В статті "Київський зоопарк погане ставлення до тварин назвав наклепом" містяться звинувачення мене в тому, що я поставив під сумнів рівень компетенції нових співробітників Київського зоопарку - Стіва Пілшера та його дружини Анні Вебстері (обидва мої співвітчизники з Великобританії), які працюють від 23.03.09

16.04.09.

На прес-конференції в Інтерфаксі журналісти запитали мене, чи Стівен Пілшер та Анні Вебстері є відомими експертами у Великобританії. Я відповів що це не так, що вони були звичайними доглядачами за тваринами в зоопарку , що вони мають малий стаж роботи з тваринами: всього два роки. До того ж у зоопарку, в якому вони працювали у Великобританії, було усього 200 тварин, в той час як Київський зоопарк має понад 3500 тварин. В січні 2008 року пана Пілшера було звільнено з роботи керівником Дартмунського зоопарку. Отже, беручи до уваги вищезгадане у мене було досить підстав, щоб висловитися скептично щодо їхнього професійного рівня.

Крім того я в край стурбований станом близько 80 приматів, які утримуються в закритому приміщенні Київського зоопарку останні 18 місяців. Зоопарк не показує цих тварин відвідувачам, однак нам вдалося їх побачити в березні та жовтні 2008 р. Фотографії дивіться тут:

www.naturewatch.org\Fondation\Ukraine\News\KyivZooUpdateApril09.asp

Хотілося б знати, який прогрес за останні 18 місяців досягнуто для переведення цих тварин в нормальні умови.

Я звертаю увагу киян на те, що керівництво зоопарку ховає цих тварин від відвідувачів. Джон Руейн,

директор організації з захисту тварин Великобританії, який має 15 річний міжнародний досвід у сфері захисту тварин та їх утримання. .


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт