Warning: fopen(counters/17536_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Чи захистить "Євро-12" безпритульних тварин від знищення?

Олесь Григоренко

7 травня відбулося засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо проблемних питань охорони тваринного світу у м. Києві.

Вперше в Україні на такому високому рівні розглядалося питання вирішення проблеми бездомних тварин гуманними методами.


Голова Тимчасової слідчої комісії народний депутат ВР Кирило Куликов запросив на засідання представників громадських організацій з захисту тварин, активістів зоозахисного руху, керівників КП КМДА, які несуть відповідальність за гуманне вирішення проблеми безпритульних тварин, представників Прокуратури та МВС м. Києва, іністерства навколишнього середовища.

На засіданні були присутні члени комісії: народні депутати ВР - Ольга Боднар та Володимир Яворівський.

Про критичний стан охорони тваринного світу у Києві доповідали:

Тамара Тарнавська, президент Міжнародної громадської організації Товариство захисту тварин "SOS",

Анжеліка Комарова, голова Спілки вільних журналістів "Природа над усе!",

Тетяна Метельова, директор Інституту сучасних проблем України,

Ольга Маслєніна, волонтер,

Антоніна Смолій, голова громадської організації захисту тварин "Захист",

Ігор Сулімов, президент кінологічного клубу України.

Для надання пояснень на засідання були запрошені:

Тетяна Шепітько, в.о. директора КП "Центр ідентифікації тварин",

Ольга Дроздова, директор КП "притулок для тварин" (Бородянка),

Олександр Мазло, директор КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини",

Людмила Качурова, начальник Головного управління охорони здоров"я,

Світлана Берзіна, генеральний директор Київського зоопарку, колишній директор Центру ідентифікації тварин. Обидві на засідання не з'явилися, оскільки перебувають у відпустці.

Захисниками тварин були надані комісії вагомі докази саботажу з боку чиновників КМДА "Київської міської програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами", затвердженої рішенням Київради від 25.10.2007, факти серйозних фінансових зловживань та нецільової витрати бюджетних коштів. Наприклад, надані документи щодо "подвійної бухгалтерії" в КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" за керівництва Андрія Панченка, наведені факти фінансових зловживань та жорстокого знищення тварин з застосуванням забороненої Законом України "Про захист тварин від жорстокого поводження" отрути дітелін в КП "Притулок для тварин" в Бородянці.

Захисники тварин не оминули своєю увагою і ситуацію з тваринами в Київському зоопарку, який в вересні 2007 року було виключено з Міжнародної асоціації зоопарків та акваріумів (EAZA) за недотримання європейських стандартів щодо утримання та поводження з тваринами.

Розглядався і факт прийому на роботу в Київський зоопарк двох працівників низької кваліфікації ( на той час безробітних) з Великої Британії з високою платнею, забезпеченням квартирою та перекладачем.

На думку захисників тварин, п.Берзіна, директор зоопарку, у такий спосіб намагається прикрити свою некомпетентність, представляючи вищезгаданий британських громадян висококласними експертами і переконати киян в тому, що під її керівництвом Київський зоопарк змінився настільки, що працювати в ньому прагнуть і міжнародні експерти і що це прискорить повернення повного членства в EAZA. Це абсолютно не відповідає дійсності.

На засіданні комісії також піднімалося питання про ігнорування працівниками міліції фактів жорстокого поводження з тваринами.

15 травня Голова Тимчасової слідчої комісії Кирило Куликов ознайомить Верховну Раду з висновками комісії щодо фінансових зловживань в сфері захисту тварин та передасть правоохоронним органам документи для ретельної перевірки діяльність вищезгаданих КП в структурі КМДА.

Народний депутат К. Куликов подякував захисникам тварин за їхню громадську позицію та пообіцяв сприяти у вирішенні цього питання, яке вже набуває державного і міжнародного значення напередодні "Євро-2012".


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт