Warning: fopen(counters/17542_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Відео на паркані - сателіт виставки "Погляди"

Євгенія Білорусець

Провідні ангажовані художники з України та Росії надали для проекту-сателіту виставки "Погляди" свої відео-арт роботи - для демонстрації їх на паркані.

Показ відбудеться 24 травня о 20:30 за адресою Гончара 17-23.

Проект "Відео на паркані" - наявний приклад приєднання мистецтва до протистояння механізмам придушення соціального активізму, що практикуються в Україні. На знак солідарності з боротьбою киян проти незаконних забудов художники презентують частину виставкового проекту на одному зі скандальних парканів столиці. 24-го травня, у неділю відбудеться показ відео-арту, що супроводжуватиметься виступами художників та активістів.

Свої роботи для цього показу надали художники Станіслав Волязловський, Олександр Угай, Лада Наконечна, Миколай Рідній, російська група "Что делать", група Р.Е.П.

15 травня в Києві відкрилася перша виставка сучасного ангажованого мистецтва міждисциплінарного об'єднання Худрада. Автори, що беруть в ній участь, заявили про бажання суспільних перетворень і про готовність взаємодіяти з низовими протестними рухами. Темою проекту став зв'язок авторського "погляду", присутність якого характеризує творчу особу і "поглядів", наявність яких визначає політично ангажовану особистість.

Біля півроку продовжується боротьба жителів з незаконним і руйнівним будівництвом на Гончара 17-23. За цей час активістам неодноразово загрожували, їх шантажували, декількох активістів судили за протестну діяльність. Паркан, що постійно укріплюється забудовником, став символом пригнобленої громадської думки і безмежних можливостей, які відкриває для великого капіталу корупція в сьогоднішній Україні.

Демонстрація на паркані відео-арту провідних політично-ангажованих художників - це вихід виставки "Погляди" за межі галерейного простору, відкритий соціально-критичний вислів, зроблений в полі вуличного протистояння.

Між показами фільмів виступатимуть активісти і художники.

*************************************************************************************

За інформацією ініціативної групи, будівництво на Гончара, 17-23 веде одна з компаній Івана Куровського, народного депутата від БЮТ, найбільш відомого скандальним будівництвом на Жовтневій лікарні. Із самого початку будівництва міліція співпрацювала із найманою забудовником охоронною фірмою, агресивно пригнічуючи протест мешканців довколишніх будинків.

Комісія ЮНЕСКО, що в березні відвідала Київ, визнала будівництво на Гончара небезпечним для довколишніх будинків та для музею-заповідника "Софія Київська".

7 травня відбувся суд над активістами, забудовник вимагав від них штраф у розмірі 140 000 гривень з накладенням арешту на їх помешкання, але його позов був визнаний неприйнятним.

За подальшою інформацією звертатися до Євгенії Бєлорусець 80671593578


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт