Warning: fopen(counters/17543_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Чи варто топити бюджетні гроші в болоті?

Ірина Жуковська, Степан Коваль, Світлана Онищук

Активісти зоозахисного руху міста Києва стурбовані інформацією, що з'явилася на сайті КМДА щодо створення міні-притулку на базі Благодійного товариства "Дайте жити тварині", яке зареєстровано за адресою вул. Деміївська, 30.

Дійсно, за цією адресою упродовж багатьох років існував притулок, яким опікувалася Наталя Володимирівна Добровольська. Незважаючи на похилий вік та хворі ноги, вона утримувала належним чином 30-35 собак та уміла організувати роботу помічників на кошти, які їй вдалося збирати під час кінологічних виставок тощо.

Притулок Добровольської успадкувала Діна Миронівна Гура , яка зареєструвала Благодійне товариство "Дайте жити тварині". Як відомо з офіційного сайту КМДА, саме Діні Гурі Голосіївська адміністрація довірила нелегку справу допомоги місту у вирішенні проблеми безпритульних тварин.

Група активістів вирішила відвідати притулок, яким опікується Діна Гура, щоб переконатися, що таки дійсно цей притулок гідний того, щоб стати базовим для вирішення проблеми безпритульних тварин у Голосіївському районі столиці. І от що ми побачили.

Притулок знаходиться у глибокому яру, до якого неможливо під'їхати автомобільним транспортом. Лише одне будівництво дороги поглинуло б усі кошти, що мають бути виділені на утримування та стерилізацію тварин. З величезним ризиком поламати собі ноги, ми таки спустилися до притулку, у якому не бували вже багато років, оскільки Діна Миронівна не любить запрошувати гостей до притулку.

Нас зустріло кілька переляканих собак, які намагалися сховатися від нас в уламках будівельних матеріалів та брудному ганчір'ї. Ми намагалися покликати працівників чи сторожа - однак відповіді не було. Найдивовижніше те, що й собак, окрім двох, що перелякано кинулися від нас врізнобіч, також не було. То ж ми бродили посеред сміттєзвалища, яке залишилося від колишнього, хоч і скромного, але притулку Наталії Володимирівни.

Згодом ми натрапили ще на трьох худих, жалюгідного вигляду цуценят, які також кинулися навтьоки. Схоже було, що люди сюди заходять дуже рідко. І йдеться не лише про гостей, а й про господарів. Собаки також не відчувають тут себе удома. Набагато розкутіше вони поводять себе на вулицях міста, в переходах метро, де чимало простерилізованих та цілком соціально адаптованих тварин.

Ми обурені тим, що Благодійне товариство "Дайте жити тварині" в особі Діни Гури займається окозамилюванням громадськості, а також і влади. Викликає сумнів, чи варто топити в болоті гроші платників податків. Може таки краще використати вже існуючі бази інших притулків, у якому, що найголовніше, є операційні, у яких не перший рік регулярно проводяться стерилізації (кастрації) собак та котів.

Чимало волонтерів проводять величезну роботу самотужки, і організовують міні-притулки для перетримки простерилізованих собак у себе дома. Вклад кожного з таких волонтерів у справу набагато потужніший, ніж окремо взятого так званого благодійного товариства, яке, можна констатувати, допускає жорстоке утримання тварин у так званому притулку по Деміївській.

Чи дадуть вони жити тваринам у Голосіївському районі, якщо не можуть дати ради кільком занедбаним собакам у своєму "притулку"?

Відеосюжет, знятий у притулку на Деміївській, 30: http://www.youtube.com/watch?v=oq0gy8JwHIk


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт