Warning: fopen(counters/17544_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Благочинна акція у ритмах етно-рок-фесту

Анжеліка Комарова

28 травня у нічному клубі «Бінго» відбувся етно-рок-фестиваль "Час українського року" на підтримку запланованого фестивалю "Фортеця-Київ". Організаторами фестивалю стала ініціативна група у складі Марисі Бишенко, Кирила Абакумова та Олега Андроса, члена Спілки вільних журналістів «Природа над усе». Організатори мала на меті привернути увагу молоді до проблеми збереження Київської фортеці, яка знаходиться під загрозою забудови.

Фестиваль зібрав п’ять молодих груп, серед яких найвідомішим є етно-рок гурт «Тінь сонця», що популяризує славне минуле Дикого поля. Окрім них, у фесті взяли участь «Наголос на голос» (акустика), «Антипоп» (фанк-рок), «Гаразд» (фолк-панк-рок) і «Торквемада» (незалежний рок).

Організатори не обійшли увагою ще одне важливе питання, що стосується культури та гуманності суспільства. Гості фестивалю мали змогу долучитися до інформації про стан тваринного світу в Україні та взяти участь у благочинній акції на користь безпритульних тварин, що утримуються у Притулку Міжнародного товариства захисту тварин «SOS» (с. Пирогів).

Члени Спілки вільних журналістів «Природа над усе» пропонували гостям придбати чарівні сувеніри, виготовлені власноруч швейцарськими волонтерами, що співчувають безпритульним тваринам в Україні.

З української сторони коштом Спілки вільних журналістів «Природа над усе!» було виготовлено серію листівок з зображенням домашніх котів та собак, які свого часу були підібрані з вулиці та влаштовані в добрі руки. Таким чином пухнасті фотомоделі виступили на підтримку своїх знедолених братів та сестер.

Усього на акції було продано трикотажних іграшок (13 предметів) на суму 155 гривень, листівок з зображенням тварин на 44 гривні. Зі скарбнички у підсумку дістали 64 гривні.

Тож на потреби Притулку буде передано усього 263 гривні. Ці кошти будуть використані для закупки ліків та інші потреби Притулку «SOS» .

Ритми українського етно-року додавали наснаги журналістам у справі пропаганди етичного ставлення до чотириногих громадян. Організатори вдячні усім, хто поклав до скриньки свої студентські кошти, а не потратив їх на пиво та цигарки.


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт