Warning: fopen(counters/17545_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Європейці проти футбольного свята на крові тварин!

Міжнародне товариство захисту тварин "SOS"

"Моє серце відкрите для тварин. Жодне свято, у тому числі спортивне, не може бути виправдане для знищення тварин".

Міхаель Шумахер

Українська влада використовує будь-яке свято задля масового знищення вуличних тварин. Не виняток і чемпіонат з футболу "Євро-2012", що може стати приводом для чергового "очищення" вулиць від безпритульних тварин шляхом їх убивства, а не гуманної стерилізації.

З квітня 2009 р. у Києві не вщухають вуличні акції протесту з приводу саботованої столичними чиновниками Програми з гуманної регуляції кількості безпритульних тварин шляхом стерилізації.

Свавіллям українських владців у сфері вирішення проблеми безпритульних тварин стурбована сьогодні і європейська громадськість.

Швейцарське товариство захисту тварин "SOS Chats" звернулося до Мішеля Платіні з проханням вплинути на Україну як на учасника "Євро-12" з метою зупинити масові вбивства безпритульних тварин.

Під зверненням до Мішеля Платіні вже підписалися зірка світового кіно та захисниця прав тварин Бріджит Бардо, легендарний автогонщик Міхаель Шумахер, декілька хокейних та футбольних клубів Швейцарії, мери кількох швейцарських міст, депутати швейцарського парламенту, рядові громадяни Швейцарії.

Ініціативу підтримали громадяни Франції, Німеччини, Австрії, Норвегії, Ліхтенштейну, Люксембургу, Франції, США, Бразилії, Італії, Великої Британії, - усього понад 120 зоозахисних організацій по всьому світу.

Час долучатися до справи і українським громадянам - адже йдеться про наших, українських собак та котів. Не залишаймося осторонь!

У липні Мішель Платіні планує здійснити візит до Києва. Часу на збір підписів залишається небагато.

Роздрукуйте додані листи та попросіть допомоги у своїх друзів та однодумців.

Прохання підписувати листи згідно заданого формату, латинськими літерами, із вказуванням повної адреси та країни проживання. У протилежному випадку він не буде вважатися дійсним.

Організатори збору підписів:

Міжнародне товариство захисту тварин "SOS";

Спілка вільних журналістів "Природа над усе!"

Телефон для контактів +3 8 044 383 27 41.

Листи з підписами просимо передавати координатору збору підписів, зателефонувавши за вказаним телефоном.

Зразок листа з українським перекладом можна скачати тут.

Зразок листа з російським перекладом можна скачати тут.


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт