Warning: fopen(counters/17558_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

"Пиво - не молоко!" (прес-конференція 9 вересня 2009 р.)

Прес-служба ФПК

9 вересня 2009 р. (середа) з 12 год 00 хв відбудеться прес-конференція на тему: "Пиво - не молоко! Хто гальмує законопроект № 1171 про обмеження споживання і продажу пива та "слабоалкогольних" напоїв?"

9 серпня 2009 р. (в середу) з 12.00 до 12.45 у прес-центрі ("press-point") Верховної Ради України (вул. М. Грушевського, 5, другий поверх) відбудеться прес-конференція на тему: "Пиво - не молоко! Хто гальмує за-конопроект № 1171 про обмеження споживання і продажу пива та "слабоалкогольних" напоїв?".

Учасники прес-конференції:

- Дмитро ВЕТВИЦЬКИЙ, народний депутат України (фракція БЮТ);

- Євгеній СУСЛОВ, народний депутат України (фракція БЮТ);

- Ельбрус ТЕДЕЄВ, народний депутат України (фракція Партії регіонів);

- Валерій БАРАНОВ, народний депутат України (фракція "Блок Литвина");

- Віталій ЧЕРНЯХОВСЬКИЙ, головний координатор громадян-ської кампанії "Форум порятунку Києва";

- Наталія РОЗИНСЬКА, ведуча соціального проекту "Знайдемо вихід" "Першого" каналу;

- Анна МУХІНА, поп-співачка, активістка жіночого руху "Фемен".

Сьогодні Україна - одна з небагатьох країн на теренах Европи, де слабоалкогольні напої не прирівняні до алкогольних. На них не поширю-ються заборона продажу неповнолітнім, заборона реклами, не встанов-лено обмежень щодо місць продажу та споживання.

Ще 11 грудня 2007 р. народними депутатами України Миколою ТОМЕНКОМ, Наталією КОРОЛЕВСЬКОЮ, Євгенієм СУСЛОВИМ (всі - від фракції БЮТ) поданий проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо обмеження споживання і продажу сла-боалкогольних напоїв). 5 березня 2009 р. цей законопроект був прийнятий у першому читанні голосами 384 народних депутатів України. Проте протягом шести місяців зазначений законопроект так і не прийнято в другому читанні та в цілому. На сьогодні він перебуває на розгляді Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Невже йде плідна робота з удосконалення законопроекту? На жаль, про це залишається тільки мріяти. Поки все відбувається навпаки - проект налічує понад 40 поправок, багато з яких не лише не покращують, а й протирічать йому по суті. Виникають питання: "Кому ж вигідна така псевдозаконотворчість? Хто відстоює інтереси виробників пива, "Рево", "Шейку", "Лонгеру", "Кінгз" та іншого пійла?".

А тим часом проблема алкоголізму набула сьогодні колосальних ма-сштабів. Зустріти зараз підлітка 12-14 років із пляшкою пива в руці - звичайне явище, що не викликає особливого подиву. Масово зростає пивний алкоголізм, діти п'ють пиво літрами. І найбільше цьому сприяє агресивна реклама, що створює брехливий міф про користь і "крутість" вживання пива. У свідомості суспільства вона вже зробила цей горе-напій національним, прищепила стереотип - начебто пиво безневинна дитяча шипучка. Пивні бариги в прагненні наживи вже доходять до абсурду, випускаючи замовні статті, де наполегливо рекомендують вживати пиво вагітним жінкам і матерям, які годують грудьми для гарної лактації, а дітям - для міцного й солодкого сну!!!

Обсяги продажів цього зілля зростають у геометричній прогресії, ви-конуючи свою підступну місію - людей, що пристрастилися до пива, стає усе більше і більше. По статистиці, кожний житель нашої країни протягом року випиває майже 60 літрів пива. При цьому мало хто замис-люється, що пиво - це насамперед алкоголізм, великий живіт, хвора печінка, проблеми із серцем і імпотенція. За останні 10 років пивних алко-голіків в Україні стало вдесятеро більше. Якщо 10-15 років тому хворих із такою залежністю було один-два на сто алкоголіків, то зараз - більше десяти. У залежність все частіше потрапляють підлітки, молодь.

При цьому пиво виключене з розряду спиртних напоїв, на нього не поширюються заборона на рекламу й інші обмеження. І це незва-жаючи на те, що за останні роки вміст алкоголю в деяких сортах досяг 14 % (що відповідає винам за вмістом спирту). У часи СРСР міцність пива коливалася в межах від 2,8 % (в "Жигулівському") до 3,5 % (в "Московському"). Абсолютно необґрунтований поділ спиртних виробів за ступенем спричинюваної ними шкоди на організм, оскільки серед них немає і не може бути нешкідливих і безпечних. А одурманення людської свідомості казками про користь і нешкідливість смертоносної отрути необхідно негайно припинити.

Учасники прес-конференції виступають за прирівнювання пива та "слабоалкогольних" розчинів до алкогольних напоїв, за повну заборону їх реклами.

Учасники прес-конференції закликають народних депутатів підтримати внесений Миколою ТОМЕНКОМ, Наталією КОРОЛЕВСЬКОЮ, Євгенієм СУСЛОВИМ і прийнятий у першому чи-танні 5 березня 2009 р. проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюно-вих виробів" (щодо обмеження споживання і продажу слабоалкогольних напоїв) (реєстр. № 1171 від 11.12.2007).

Вхід за картками акредитації. Додаткова акредитація за тел.: (8-044)228-55-33, (8-068)251-71-70.

Головний координатор громадянської кампанії "ФОРУМ ПОРЯТУНКУ КИЄВА" В. Черняховський


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт