Warning: fopen(counters/17560_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

"ПИВНИЙ ГЕНОЦИД - STOP!" (пікетування Верховної Ради України)

Прес-служба ФПК

17 листопада 2009 р. (у вівторок) з 8:45 громадянська кампанія "Форум порятунку Києва", Всеукра-їнська громадська організація "Твереза Україна", Всеукра-їнський громадський молодіжний рух "Здорова Україна" проведуть пікетування Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5) під гаслом: "ПИВНИЙ ГЕНОЦИД - STOP!".

5 березня 2009 р. проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спир-ту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютю-нових виробів" (щодо обмеження споживання і продажу пива і сла-боалкогольних напоїв) (реєстр. № 1171), поданий народними депута-тами України Миколою ТОМЕНКОМ, Наталією КОРОЛЕВСЬКОЮ, Євге-нієм СУСЛОВИМ (всі - від фракції БЮТ), був прийнятий у першому чи-танні голосами 384 народних депутатів України.

Зазначений законопроект передбачає:

" прирівнювання пива і слабоалкогольних напоїв до алкоголь-них;

" заборону продажу пива і слабоалкогольних напоїв неповно-літнім;

" встановлення обмежень щодо місць продажу та споживання.

Громадянська кампанія "Форум порятунку Києва" виступає у підтри-мку законопроекту за прирівнювання пива та "слабоалкогольних" розчи-нів до алкогольних напоїв, за повну заборону їх реклами.

Проблема алкоголізму в Україні сьогодні набрала шалених обертів, про що свідчить офіційна статистика, і ми не можемо з цим миритися.

" Щороку через алкоголізм в Україні помирає понад 40 тисяч людей.

" Алкоголь є на третьому місці серед факторів, що викликають смертність серед населення країни загалом, на другому - як такий, що позбавляє віку працездатну категорію, і на першо-му - що загрожує смертю людям від 25 до 40 років.

" Україна посідає перше місце за рівнем дитячого алкоголізму в світі.

" Від 700 до 900 тисяч осіб перебувають на обліку як хворі на алкоголізм, проте реальна цифра в 3-5 разів вища.

" Кожний житель нашої країни протягом року випиває більше 60 літрів пива.

" Пивний алкоголізм - біч країни. За останні 10 років пивних алкоголіків в Україні стало вдесятеро більше. Якщо 10-15 ро-ків тому хворих із такою залежністю було один-два на сто ал-коголіків, то зараз - більше десяти.

Сьогодні законопроект № 1171 вимагає негайного прийняття. Всі те-рміни розгляду зазначеного законопроекту вичерпано. Сергій ТЕРЬОХІН, голова Комітету з питань податкової та митної політики, свідомо не да-вав руху законопроекту протягом більш ніж восьми місяців, не перейма-ючись тим, що кожний день зволікання - це нові жертви "пивної чуми", розбиті сім'ї, підірване здоров'я. За таких обставин стає зрозумілою по-зиція Терьохіна, який вже не вперше затято перешкоджає прийняттю со-ціально важливих законопроектів і відверто стоїть на боці алкогольних, тютюнових, гральних бариг, які досягають успіху злочинним шляхом за рахунок розбитих доль мільйонів українців.

Закликаємо народних депутатів зупинити алкогольний геноцид українського народу, прийняти законопроект № 1171 в другому читанні та в цілому!

Для контактів:

Телефони: (044)228-55-33, (068)833-33-33

e-mail: forumspaskiev@mail.ru

Головний координатор громадянської кампанії "ФОРУМ ПОРЯТУНКУ КИЄВА" В. Черняховський


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт