Warning: fopen(counters/17615_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Прес-конференція - Знищення книгарень у Києві: чи виживе "Сяйво"?

"Фундація Регіональних Ініціатив"

В четвер, 11 лютого, о 12.00 в українському представництві інформаційного агенства "РИА Новости" (Київ, вул. Станіславського, дім 3, офіс 50) розпочнеться прес-конференція "Знищення книгарень Києва: чи виживе "Сяйво". Організатор заходу: Всеукраїнська молодіжна організація "Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ).

Учасники прес-конференції:

Сашко Лірник - казкар;

Володимир Даниленко - письменник, публіцист;

Дмитро Капранов - видавець, письменник;

Світлана Поваляєва - письменниця;

Сергій Пантюк - письменник, видавець.

Алла Рішетникова - заступник директора книгарні "Сяйво";

Ігор Луценко - учасник громадського руху "Збережи старий Київ" (ЗСК);

Михайло Каменєв - заступник Голови Київського осередку ФРІ.

Зі всіх питань звертатися за тел.: +380674042646, +380631690577, kameniev@fri.com.ua (Михайло).

Тел. для довідок "РИА Новости": +380442795635

Громадськість схвилювали події 8 лютого, коли відбулася зухвала спроба цинічного рейдерського захоплення книгарні "Сяйво", що за адресою вул. Велика Васильківська, 6. Письменики, видавці, юристи та активісти розкажуть про те, що трапилося - кожен зі своєї точки зору.

"О 19:40 в магазин увірвалися 50 чоловіків кремезної статури в чорному через центральний та службовий входи, виштовхали відвідувачів та персонал книгарні на вулицю," - повідомила заступник директора книгарні Алла Яковлівна Решетникова. - "Після виклику міліції нам вдалося повернутися в магазин. Тим часом молодчики встигли заварити вітрини книгарні металевими щитами".

Наступного дня, після того, як, задавалося б, ситуація стабілізувалася, відбулася чергова атака - близько 20 молодиків намагалися взяти магазин штурмом.

Ці події привернули увагу і депутатів Верховної Ради, в результаті чого було створено тимчасову слідчу комісію, на яку було покладено функцію розібратися в цьому бєспрєдєлі.

Колектив "Сяйва", письменники, громадські діячі та журналісти зверталися до влади з проханням зберегти книгарню. Як бачимо, жодних дій по захисту не було надано.

У Києві вже знищені книгарні з багаторічною історією - "Мистецтво", "Ноти", "Зміна", "Поезія". Під загрозою зникнення "Сяйво", "Наукова думка", "Знання".

Ми стаємо свідками планомірного нищення культури та мистецтва в Україні. Книгарні, як осередки інтелігентності, культури та освіченості легкою рукою бізнесюків в умовах пасивності державного апарату потроху знищуються. Невже нам потрібні бутіки замість книгарень, дорогі шмотки замість книг? Цей процес потрібно зупинити і повернути назад!

ДОВІДКА:

"Сяйво" - книгарня, що існує з лютого 1944 року (відкрита за кілька місяців після звільнення Києва). На фасаді книгарні - 8 меморіальних дощок відомих українських літераторів, які були постійними відвідувачами книгарні та вважали це місце своїм літературним клубом. Саме приміщення (367 кв.м на вул.Великій Васильківській, 6) було колись у реєстрі пам'яток культури.

"Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ) - Всеукраїнська молодіжна організація, потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Працює з метою інституційного зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об'єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив. Одним з найважливіших стратегічних завдань ФРІ є збільшення кількості молодих активістів суспільного життя, щоб почати невпинну ланцюгову реакцію позитивних змін в суспільстві. ФРІ є незалежною неурядовою організацією, не належить до жодної з політичних партій, не підтримує жодного партійного лідера і не бере участі у виборах як сторона виборчого процесу. Докладніше про діяльність ФРІ читайте тут - http://fri.com.ua. Докладніше про діяльність Київського осередку ФРІ читайте тут - http://kyiv.fri.com.ua.

КОНТАКТИ ВМГО ФРІ: fri@poshta.org.ua тел.:+380681217741

www.fri.сom.ua факс:+380444287168

ДЛЯ ЛИСТІВ: 04080 м.Київ вул. Турівська, 31 оф.28

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт