Warning: fopen(counters/17717_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Кат України ЛЕСИК ДОВГИЙ терпить знущання - але через силу разом із Регіонами кришує забудову біля Софії

Марія Лебедева, "Інфопорн"

Київрада, схоже, остаточно з’їхала з глузду. Двічі депутати проголосували те саме рішення. І двічи кинули киян. Регіонали ж уже зовсім неприкрито кришують забудову по вул. Гончара.

Вдруге в Київській міській раді затвердили рішення, за яке вже голосували на сесії 26 лютого – по забудові на Гончара 17-23. Справа в тому, що минулого разу на голосування внесли рішення про зупинення будівництва, але регіонал Олексій Омельяненко запропонував змінити у тій редакції слова "зупинення робіт" на "впорядкування робіт".

Чи це означає, що будівельній техніці треба мити колеса перед виїздом з забудови, чи кран розвернути в інший бік? Знають про хіба що регіонали, які, доречі, кришують будівництво на Гончара 17-23 (Fresco Sofia). Але фактично Київрада вже вдруге цинічно кинула киян.

Вдруге деякі депутати внесли на голосування це рішення для того, щоб його прийняли в першій редакції – тобто, за зупинення будівництва, а не впорядкування. Раптом в сесійный залі з’явився нардеп Кирил Куліков. Між ним і Лесиком Довгим почалася незрозуміла суперечка.

Куліков, вочевидь, хотів виступити з трибуни, але Довгий, весь час іронізуючи з президії, переносив виступ. Також, з незрозумілою глядачам причини в залі почалась якась бійка, в центрі котрої було видно Кулікова. В розпал пристрастей Довгий підійшов до трибуни і пафосно заявив, що зараз «усе розповість».

Дуже емоційно Довгий сказав, що «я довго можу терпіти знущання над собою», а також іншими депутатами, але не пробачить Кулікову його витівку в Верховній Раді, коли той з трибуни Верховної Ради, тримаючи томик віршів діда Леся Довгого, заявив, що Довгий-старший породив «ката України».

«Цей народний депутат дозволив собі взяти своїми чорними руками книжку мого діда, який у сто разів більше за життя зробив, і цей нікчемний депутат, вимогатель! Рідке невиховане ЧМО! І дозволив собі прочитавши рядки... Користуючись статусом недоторканості... Мій батько, інтелігент (...) не такий, щоб підійти та раз дати йому ломакою по голові, щоб його хвора голова замовчала раз і назавжди, сказати, що мій дід виростив ката України!" З боку було схоже на те, що Довгий дуже образився на Кулікова і просить депутатів захистити його від образ нардепа, остаточно забувши про те, що знаходяться обидва в Київраді. Перфоманс тривав досить довго.

Після «суперечки» Омеляненко закликав Довгого закривати сесію не голосуючи. Коли Довгий уже хотів ставити питання до голосування, Омеляненко знов швидко втулив 5 копійок, щоб голосували за попереднє рішення. Довгий заслався на те, що питання неузгоджене між депутатами, і закликав Раду голосувати знов за «впорядкування робіт».

За затвердження рішення "Про призупинення будівництва на Гончара, 17-23" проголосували 102 зі 120 депутатів з усіх фракцій (блоку Леоніда Черновецького, блоку Юлії Тимошенко, блоку Віталія Кличка, блоку Литвина, Партії регіонів, Громадського актива Києва, блоку Миколи Катеринчука).

Нагадаємо, будівництво на Гончара веде ТОВ "Інвестиційно-будівельна група". В її планах - збудувати восьмиповерховий житловий будинок з двоярусним паркінгом. Це одна з найскандальніших забудов Києва, де пройшла не одна акція протесту, в ході акцій постраждало чимало людей, а проти мешканців, що борються з незаконною забудовою, судяться забудовники, вимагаючи космічних виплат за повалення паркану.

Декілька разів страйкарі приходили під Кабмін та не раз зверталися до Мінрегіонбуду з приводу будівництва на Гончара 17-23, яке загрожує Софії Києвській. В міжнародній організації ЮНЕСКО попередили, що якщо не зупинять будівництво – Софію Київську викреслять зі списку ЮНЕСКО. Влада, здалося, пішла на поступки та вирішила захистити Софію. Як бачимо, недалеко пішла.

***

Читайте також: Бидлоелітарну забудову FRESCO SOFIA на вул. Гончара обіцяють нарешті заборонити.

Джерело: http://infoporn.org.ua/2010/03/03/kat_ukrayiny_lesyk_dovgyyi_ne_terpyt%27_znuschannya__ale_cherez_sylu_razom_z_regonamy_kryshuye_zabudovu_blya_sofyi


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт