Warning: fopen(counters/17776_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Анонс: акція на захист заказника «Утріш» (Російська Федерація) під гаслом «Природа у нас одна!»

 

ДОП "Зелене майбутнє"

 

19 березня о 13:00 біля Посольства Російської Федерації в Україні, по проспекту Повітрофлотському, 27, відбудеться акція на захист заказника «Утріш» (Російська Федерація) під гаслом «Природа у нас одна!».

Організатори акції – Національний екологічний центр України та Дружина охорони природи м. Києва «Зелене майбутнє».

Мета акції - висловити підтримку учасникам міжнародної кампанії на захист унікальної природної території Утріш. Також організатори планують передати звернення до Президента РФ щодо необхідності прийняття невідкладних дієвих заходів із забезпечення збереження цієї території. В програму акції входить театралізована акція, що символізуватиме необхідність збереження заповідних природних територій в РФ та Україні. Акція буде проходити під гаслом «Природа у нас одна!», яке симфолічно пишеться однаково як українською так і російською мовами.

Акція солідарності є інформаційно-просвітницькою. Організатори наголошують, що природні території повинні перебувати під захистом держави в будь-якій країні. На жаль, аналогічні проблеми із заповідними територіями існують і в Україна – наприклад, під загрозою знищення внаслідок забудови заказник Жуків острів, найбільша природна територія Києва. Тому важливою є міжнародна солідарність усіх небайдужих до охорони природи громадян, безвідносно до країни проживання.

Довідка. Утріш - унікальний реліктовий ялівцево-фісташковий ліс на Чорноморському узбережжі Краснодарського краю. Має статус регіональної заказника, але тільки на папері: його дирекція давно розформована. Браконьєрство, порубки, спроби незаконного захоплення лісових земель стали тут мало не нормою.

Наприкінці листопада 2008 року на Утріші розпочалися масштабні вирубки лісу та будівництво дороги через центр заказника до моря. Роботи були незаконними, однак Феміда зволікала. Тоді активісти Екологічної вахти по Північному Кавказу і Руху "Врятуємо Утріш" приїхали на Утріш і своїми тілами загородили шлях будівельній техніці. Будівництво було зупинено.

Відповідно до розпорядження уряду РФ від 2001 р., Утрішу до 2010 року має бути присвоєно статус ЗАПОВІДНИКА. Але найцінніші ділянки ялівцевого лісу Утріша виявилися здані в оренду владою Краснодарського краю і виведені з меж проектованого заповідника.

У самому серці Утріша планується будівництво «фізкультурно-оздоровчого комплексу» - фактично нової державної резиденції, призначеної для відпочинку вищих посадових осіб РФ. Ініціатором даного проекту було Управління справами Президента РФ.

Президенту РФ відправлено понад 16 тисяч підписів під зверненням на захист Утріша. Свій підпис можна залишити тут http://save-utrish.spb.ru/vote.
У багатьох російських містах та за її межами проводяться акції проти запропонованого проекту, за заповідник без вилучень.

На Утріші в таборі ненасильницького протесту довгий час разом стримували незаконні дії будівельників добровольці з Ековахти та ініціативи «Врятуємо Утріш». Зараз роботи не ведуться, але техніка у бойовій готовності, а ситуація з будівництвом продовжує бути невизначеною.

Інформація про ситуацію на Утріші: http://www.save-utrish.ru http://www.ewnc.org/utrish

Для контактів щодо акції в Києві 19 березня:
Світлана Василенко vasylenko_svitlana(at)ukr.net, т. 096 707 52 92
Олег Андрос androsland(at)inbox.ru, т. 383 27 41.


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт