Warning: fopen(counters/17780_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Як жителі Лесі Українки мітингували під міліцією

 

Іра БОНДАРЕНКО, kiev.svidomo.org

- Міліціонери обзивали нас, викручували руки, - тремтячим голосом каже в мегафон Анна Гудима.

- І невже ви не розумієте, чому вас затримали беркутівці? - здивованим голосом запитує речник київської міліції Володимир Поліщук.

Він вийшов до активістів, які влаштували біля центрального управління міліції мітинг на захист Олександра Гудими. Уже третій день Гудиму, противника забудови на бульварі Лесі України, 7-9, утримують у слідчому ізоляторі, і не дають спілкуватися з рідними. В діях інших затриманих суд не знайшов порушень.

- Ні, ми не знаємо, чому нас затримали, - обурено каже Анна. - У нас були дозволи на проведення акцїі. А беркутівці нічого не сказали нам, ніхто не представився. Просто скрутили руки і потягли в машину.

- У слідства також є відеозапис, як все відбувалося, - захищається Поліщук. - Ми надамо запис тій інстанції, яка приймає рішення, - швидко додає він у відповідь на вимоги показати цей запис журналістам.

Міліціонер бере в одного з активістів мегафон.

- Нас, міліціонерів, часто намагаються показати у непривабливому світлі. - Нас теж забудовники звинувачують у тому, що ми підкуплені мешканцями. Жителі звинувачують, що забудовники підкупають...

Навколо зкупчуються активісти.

- Сашко Гудима - один з кращих наших громадян! Він завжди виступав проти незаконної забудови, допомагав слабшим.

- Зараз я раджу вам зайти всередину і написати звернення до нового начальника міліції, - знову бере слово Поліщук. - Якщо ви відчуваєте, що працівник міліції порушив закон, вам треба звертатися до відповідних органів. Якщо ви не написали такої заяви в Печерському районі, напишіть в центральному київському відділенні. Ми будемо розбиратися.

Одна з жительок уже підготувала таку заяву.

- Я вам можу навіть показати синці і побої, - каже вона, але Поліщук м'яко відмовляється. - Беркутівці взагалі обіцяли нас розстріляти у Бабиному яру!

- Ви можете зареєструвати у нас заяву щодо погроз вашому життю з боку міліції, - радить Поліщук. - Міліціонерам, які таке вчинили, відкриють кримінальну справу. Але попереджаю: за неправдиві свідчення також передбачена кримінальна справа.

- Подивіться на ці фотографії! Ось Гудима, а ось охоронець! - дружина Олександра Людмила підходить до міліціонера з великими фотографіями. - Тут чітко видно, хто кого бив!

Ось ці фотографії:


- Ми не вороги вам, зрозумійте... - знову починає Поліщук.

- Там за рогом активістів "пакують"! - з-за будинку вибігає один з активістів. - Швидше всі туди, їх штовхають у машину!

Всі одразу кидають Поліщука і біжать за активістом. В кінці довгого рожевого будинку міліції спинилася біла "Газель" з написом "Патрульна служба". Біля неї - троє міліціонерів і п'ятеро хлопців. Клацають спалахи фотокамер, патрульні відпускають хлопців і їдуть.

- І чого всі сюди побігли? - підходить Поліщук.

- У нас спитали документи, а потім сказали, що ми схожі на розшукуваних злочинців, почали заводити в машину, - каже один із хлопців, якого намагалися затримати.

- Я розберуся, - нітиться міліціонер.

- Будьте обережні, - радить йому хтось із присутніх. - Тут з даху бурульки падають. Краще відійдіть.

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт