Warning: fopen(counters/17938_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

SOS! На Русанівку знову насуваються бариги-забудовники!

 

Олександр ЧУНАЄВ, заступник голови Комітету мікрорайону «Русанівка»

 

Саме така ситуація нещодавно постала перед мешканцями мікрорайону внаслідок злочинних дій міської влади, про які хочу проінформувати нашу громадськість.

У засобах масової інформації торік пройшли повідомлення про начебто прийняті Київрадою 17 вересня 36 рішень про забудову, серед яких зокрема йшла мова про Русанівську набережну. Так, про це повідомлялося у газеті «Сегодня» від 18.09.2009, а у щотижневику «Деловая столица» № 39 (437) від 28.09.2009 – про погодження депутатами Київради містобудівного обґрунтування на побудову багатофункціонального комплексу (торгівля, розваги, офіси, житло) у парковій зоні Русанівської набережної.

Комітет мікрорайону «Русанівка» у жовтні 2009 року звернувся до двох керівників Київської міської державної адміністрації – виконувача обов’язків начальника Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовищу Броневицького С. П. і колишнього заступника голови КМДА з земельних питань Луцького О. Ю., але відповідей від них не отримали взагалі. І тепер стало зрозуміло, чому.

На наше звернення до депутатської фракції «Блок Віталія Кличка» ми отримали офіційну інформацію, яку у свій час ми не могли ніде знайти. Дійсно, у цей день було прийнято Київською міською радою рішення № 58/2127 «Про затвердження містобудівних обґрунтувань». Доведеться цю інформацію викласти майже повністю, щоб можна було побачити масштабність дій новоявленого забудовника.

Згідно з ним було затверджено, зокрема, містобудівне обґрунтування щодо внесення змін до містобудівної документації та визначення параметрів окремого об’єкта містобудування – будівництва житлово-офісного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського та торговельно-розважального призначення і благоустрою прилеглої території з облаштуванням зони відпочинку загального користування на Русанівській набережній. Цим рішенням відповідно внесено зміни до Генерального плану міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року, затверджених рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804, та Програми розвитку зеленої зони міста Києва до 2010 року, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381.

Якщо перекласти на нормальну мову, нас планують позбавити нашого улюбленого місця відпочинку на Русанівській косі і як подачку надати начебто облаштовану зону відпочинку загального користування на Русанівській набережній. Фактично Русанівська коса як місце відпочинку мешканців мікрорайону біля води буде недоступною для багатьох, вже не кажучи про знищення куточка живої природи і наших зелених легенів. А чи витримають не розраховані на це водогони та лінії електропередач (які і без цього кілька разів на рік зазнають аварій) додаткове навантаження у вигляді новозбудованого комплекту?

Замовником цього містобудівного обґрунтування визначено нікому невідоме товариство з обмеженою відповідальністю «Дніпровський сад». Наші пошуки в Інтернеті щодо цього товариства виявили вкотре цікавий факт – згідно з стенограмою пленарного засідання ІV сесії VІ скликання від 08.10.2009 при розгляді питань містобудування та землекористування за поданням керівника профільної комісії Київради Євлаха О. Ю. було прийнято рішення про передачу Дніпровському саду земельної ділянки у Дніпровському районі (кадастрова справа Д-3189). Про яку земельну ділянку прийнято рішення, із стенограми не зрозуміло.

Але насторожує інша інформація Головного управління земельних ресурсів. Її начальник Ю. Кулаковський повідомив, що до них належним чином оформлене рішення Київради про надання земельної ділянки юридичним або фізичним особам для будівництва багатофункціонального комплексу (торгівля, розваги, офіси, житло) у парковій зоні Русанівської набережної не надходило.

А що, зараз на розгляд Головного управління хтось надав неналежно оформлене рішення Київради і воно оформлюється тепер у належному порядку??? А може, ми маємо дивне співпадіння, і це товариство дійсно отримало таке рішення на іншу земельну ділянку у Дніпровському районі!!! Що є правдою, на цей час достеменно не можна сказати.

Як бачимо, Русанівка просто манить ненажерливих бариг-забудовників на захоплення будь-яких земельних ділянок. Ми будемо й надалі протистояти цим ділкам, і нам доведеться, незважаючи на втрачений час, оперативно вживати необхідних дій на захист прав наших мешканців. За нами – підтримка мешканців, а разом ми непереможні.

Ми будемо вдячні відвідувачам сайту за надання інформації про ТОВ «Дніпровський сад», що допоможе нам у захисті прав русанівців на життєве та природне середовище.


http://politikan.com.ua/2/0/1/17205.htm