:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Екологи просять Платіні зупинити побиття харків'ян «задля» Євро-2012

 

Олексій ВАСИЛЮК

 

27 травня Національний екологічний центр України та інші природоохоронні організації звернулись до керівництва УЄФА та оргкомітету Євро-2012 з проханням зупинити нищення парку Горького у м.Харкові та масове побиття мирних жителів Харкова, які вже тиждень намагаються зупинити нищення парку.

Як відомо, з 19 травня і до цього дня у м. Харкові триває оборона жителями міста парку імені Горького від вирубки. Вирубка, на яку відсутні належні документи, ведеться з метою побудувати через парк автодорогу і готелі вздовж неї. Будівництво приурочене до інвестицій, пов’язаних з Євро-2012. В.о. міського голови Харкова п. Кернес не реагує на критику щодо законності рубки і зазначає в коментарях ЗМІ, що дорога буде побудована будь-якою ціною. На сьогодоні ця ціна вже відома: четверо безпідставно арештованих, четверо брутально побиті міліцією і госпіталізовані, двоє травмовані ковшом екскаватора. Оперативна інформація (у т.ч. відеохроніки) про події у парку ім.Горького постійно оновлюється за адресою www.pryroda.in.ua/stepan/tag/park-gorkogo. 26 травня в м.Києві відбулась акція солідарності, на якій столичні активісти блокували тротуар під стінами МВС. 27 травня в парку розпочалось масове побиття активістів найманими бойовиками у штатському.

Сьогодні ж, 27 травня Національний екологічний центр України та інші природоохоронні організації звернулись до керівництва УЄФА та оргкомітету Євро-2012. «Євро-2012 в Україні перетворюється зі шляхетних заходів під гаслами ідеалів європейського спорту і міжнародного братертсва на криваву ходу безпардонного будівельного бізнесу» - говориться у зверненні. - «Вперше в Україні, під час природоохоронних акцій пролита кров багатьох мирних людей і керівництво міста Харкова виправдовує такі жертви красивими ідеалами європейської футбольної першості».

Екологи просять керівництво УЄФА та оргкомітет Євро-2012 відмовити м. Харкову в участі в процесах пов’язаних із Євро-2012 та публічно засудити дії керівництва міста зі знищення парків та ОРГАНІЗАЦІЇ МАСОВОГО ПОБИТТЯ мирних жителів. Аналогічні звернення у пітримку екологічних борців за парк Горького готуються до відправки і з Польші – партнера України з проведення Євро-2012.

Контакт:

Василюк Олексій

097 1000 473