:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

День Європейських парків в Миколаєві: молодь провела акцію на підтримку громадянської кампанії «Національним паркам бути!»

 

Громадська кампанія «Національним паркам бути!»

 

24 травня – в День Європейських парків. Миколаївська молодь, учасники громадянської кампанії «Національним паркам бути!» провели акцію «Зелений ланцюг», мета якої – привернути увагу жителів до проблеми національних парків на Миколаївщині.
Акція розпочалася о 14.00 біля універмагу «Сотка». Спочатку учасники написали на повітряних кульках «екологічні» побажання – «Дерева – наші друзі», «Молодь – за національні парки», «Природа рулить» і прикрасили оточуючі дерева кульками Протягом акції молодь, вдягнена в жовте, (жовто-зелений – колір кампанії «Національним паркам бути!») утворила живий зелений ланцюг зі стрічками зеленого кольору, що символізує нашу єдність з природою, який протягнувся вздовж Радянської.
Зв’язані зеленим «ланцюгом», учасники пройшлися ходою до Каштанового скверу, де в завершення дійства молодь випустила в небо «екологічні» повітряні кульки з вигуком «Національним паркам бути!».
«Учасники акції – це члени громадських організацій, що підтримали кампанію. Дуже позитивно, що через цей захід вони дійсно прониклися проблемою, а перехожі, що прогулювалися Радянською, дякували, заявляли що підтримують нас» - говорить Юля Гречка, один з організаторів акції.
В заході взяли участь: члени громадської організації «Золота молодь», члени молодіжної організації «Демократичний Альянс», члени Ради національних товариств, члени грецького товариства «Нова еллада», студенти екологічного факультету ЧДУ ім. Петра Могили, члени «ФРІ», Миколаївського міського клубу волонтерів.
Акція відбулася в рамках громадянської кампанії «Національним паркам бути!».
Довідка: Кампанія «Національним паркам бути!» є громадською реакцією на рішення ХХХVІ сесії обласної ради в ході якого було направлено звернення до Президента України щодо фактичної ліквідації двох Національних парків «Білобережжя Святослава» і «Бугський гард», яке було ініційоване Головою обласної ради Тетяною Демченко. Але інтереси громадян враховано не було, оскільки громадськість визнала дані дії неправомірними та направлені на реалізацію власних інтересів певних депутатських кіл. Отже, ціллю кампанії є недопущення позитивної відповіді на звернення Миколаївської облради з боку Президента України.

Контактні особи
Гречка Юлія 0932541904
Деркач Олег 0973404700
Криницька Ольга 0939054545.