:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Прес-анонс. Сьогодні – Дерево. Завтра – ТИ!

 

MAMA-86

 

Вислови свою солідарність з мужністю харків'ян! Доведи, що бої за дерева і зелені куточки рідних міст відбуваються по всій Україні! Приїдь до Харкова на громадські слухання і підтримай резолюцію ініціативної групи громадян заборонити забудову парку Горького! Ніде взяти фонди, щоб вони оплатили дорогу чи інші витрати. Ми їдемо за кошти власних родин, тому що нашим дітям жити в цій країні.

З повагою, Ганна Голубовська-Онісімова.

Прес-анонс Сьогодні - Дерево. Завтра  - ТИ!

Всеукраїнська акція на підтримку харків'ян

Закликаємо усіх небайдужих з різних міст України 19 червня у суботу приїхати до Харкова з метою допомогти харків'янам відстояти Центральний парк культури та відпочинку ім. Максима Горького. У суботу о 10:00 розпочнуться Громадські слухання, на яких буде вирішуватися доля харківських зелених насаджень і Лісопарку.

Чи вдасться харків'янам відстояти 130 га парку у центрі міста, залежить від того, чи зможе їх підтримати вся Україна. Солідарність українців має показати, що влада не всесильна, а громадськість має право голосу.

Початок всеукраїнської акції  на підтримку громадських слухань - о 10.00.

Збір та реєстрація учасників  -  о 9.00.

Місце збору та проведення: м.Харків, Київський райвиконком, вул. Чернишевська, 55, (найближча ст.метро <Університет>).

Мирні слухання будуть відбуватися за участі влади та активних представників громадськості, після чого буде ухвалена резолюція.

По закінченню громадських слухань запрошуємо мешканців з інших міст та регіонів долучитися до створення <живого> символу підтримки - -висадження у парку М.Горького клумби з квітів, які своєю колористикою та розмаїтістю демонструватимуть всеукраїнську підмогу харківській місцевій громаді.

У суспільно-мистецькій акції візьмуть участь місцеві художники, митці, музиканти. Цей незахищений острівець з квітів символізуватиме не лише бажання  українців жити у зелених, екологічно чистих містах, а також має стати жестом спротиву свавіллю місцевої влади.

Початок суспільно-мистецької акції у парку - о 12.30.

Харків потребує Вашої підтримки! Величезним внеском у справу, яка торкається кожного, може бути Ваше особисте рішення власним коштом приїхати до Харкова і висловити свою громадянську позицію на підтримку харків'ян.

Всеукраїнська акція відбудеться без партійної символіки.

Довідка. У м. Харкові з 20 травня по 2 червня 2010 відбулося протистояння між міською владою та мешканцями міста. Причиною протистояння стала вирубка дерев для будівництва автодороги у центральному міському парку. Міська влада пояснює будівництво автодороги необхідністю підготовки до проведення футбольних матчів Євро-2012. Насправді основною причиною будівництва є незаконний продаж міською владою ділянок землі у Харкові під приватну забудову. Розуміючи, що знищення парку в центрі міста площею 130 га, значно погіршить екологічний стан Харкова, Харків'яни стали на захист парку.

За додатковою інформацією з питань суспільно-мистецької акції звертатися до:

Оксани Олексів (м.Київ) за тел. 066 321 75 85, або e-mail: newcitizen.info@gmail.com,

Дарини  Галатченко (м.Київ) за тел. 066  354  1132, або e-mail: d.halatchenko@gmail.com

з питань громадських слухань:  до Олега Вяткіна (м.Харків) за тел. 095 13962 78

Організаційну та інформаційну підтримку надає Громадська кампанія Новий Громадянин www.newcitizen.org.ua

Anna Golubovska-Onisimova
President
Ukrainian National environmental NGO MAMA-86
22, Michailivska st.
Kyiv 01001
Ukraine
+ 380 44 278 7749, 3101
+ 380 44 279 5514 (fax)
anna@mama-86.org.ua
www.mama-86.org.ua