:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Прес-конференція з проблеми Донецького міського дельфінарію "НЕМО"

 

Національний екологічний центр України

 

30 червня 2010 року в приміщенні медіа-інформаційної агенції "Донбас" відбулася прес-конференція, присвячена проблемі Донецького міського дельфінарію "НЕМО".
В прес-конференції взяли участь донецький адвокат Сергій Осика і його помічник Людвіг Мирзоян.
Сергій Осика розповів, що подав позив до Ворошилівського районного суду м. Донецька проти ТОВ "Нерум", що є власником Донецького міського дельфінарію "НЕМО".
Воно й не дивно, адже в роботі Донецького міського дельфінарія "НЕМО" є ціла низка порушень. Зокрема, чотири дельфіни-афаліни, які утримуються в дельфінарії, занесені до Червоної книги України і їх вилучення з природного середовища і комерційне використання заборонено Законом Укаїни "Про Червону книгу України".
До того ж, споруда Донецького дельфінарію не приймалася до експлуатації Донецькою обласною державною комісією архітектурно-будівельного контролю і не має Дозволу на експлуатацію від Донецького обласного управління Міністерства надзвичайних ситуацій, а, отже, становить безпосередню загрозу життю і здоров'ю відвідувачів. Дельфінарій не є малою архітектурною формою, яка не потребує Дозволу на будівництвоі проведення екологічної експертизи, як на цьому наголошують представники ТОВ "Нерум". Адже мала архітектурна форма має займати не більше 30 кв.м., а дельфінарій займає трохи більше 100 кв.м.
Наступне судове засідання за позовом Сергія Осики відбудеться у приміщенні Ворошилівського районного суду м. Донецька 2 липня 2010 року (п'ятниця) об 11:00.
Прикметно, що 1-8 липня 2010 року людство відмічає сумну дату - тиждень дельфінів-полонених.

Для контактів:
Осика Сергій Валентинович, донецький адвокат
(050) 472-88-33.