Warning: fopen(counters/18315_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Почому отрута?

 

Ініціативна група волонтерів-зоозахисників

 

Випадково (а може, й цілеспрямовано) на адресу одного з волонтерів зоозахисного руху потрапив гідний подиву документ: видатна накладна на купівлю фосфіду цинку, отрути гострої дії.

Постачальник – товариство з обмеженою відповідальністю «Колтекагрохім», одержувач – комунальне підприємство «Притулок для тварин», що підпорядковується Київській міськдержадміністрації.

Викликає подив сума, яка начебто надійшла по безготівковому рахунку: двісті шістдесят три тисячі дев'яносто шість гривень 36 коп.

У зв'язку з тим, що у Києві останнім часом поширена практика масового отруєння тварин, що проходить одночасно в усіх районах міста, вищеозначений документ викликає величезний знак питання.

Варто звернути увагу, що чиновниками КМДА була саботована прийнята наприкінці 2007 року Київрадою програма зі стерилізації тварин (альтернатива вбивству). Однак громадянам і досі ніхто не пояснив, куди ділися кошти, виділені на реалізацію цієї програми. Не виняток, що міська влада, що не спроможна реалізувати гуманні проекти, регулює кількість тварин шляхом отруєння. Допускаємо, що чиновникам вигідно тишком-нишком віддавати накази ЖЕКам та різним установам труїти собак аби приховати нездатність вирішити проблему гуманним шляхом.

Ми звикли чути, що в бюджеті завжди не вистачає коштів на вирішення такого «дрібного» питання, як проблема безпритульних собак. Однак на вбивство кошти знаходяться завжди.

 

На жаль, міська влада ігнорує Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та елементарні норми людяності. Тварини (і не лише безпритульні) конають декілька діб у муках на очах у дорослих і дітей, а це болісно травмує їхню психіку. Випарами отрути дихають люди, що відбивається на їхньому стані здоров'я, можуть отруїтися малі діти, які граються на дитячих майданчиках.

Оскільки влада не звикла давати відповіді громадянам, «відмазуючись» порожніми обіцянками та відписками, ми вирішили розмістити цей документ у мережі Інтернет, сподіваючись, що цим інцидентом зацікавляться правоохоронні органи та проведуть перевірку достовірності цього документу.

Додаємо копію накладної.