Warning: fopen(counters/18625_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Відкритий лист Джона Руейна до українських посадовців

 

Джон Руейн

 

Naturewatch - фонд за поліпшення захисту тварин.
14 Hewlett-роуд, Челтнем, Глостершир GL52 6AA. Тел.: 01242 252871 Факс: 01242 253569 Електронна пошта: info@naturewatch.org Сайт: www.naturewatch.org

 

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Президенту України Віктору Януковичу.
Пану Олександру Попову, Голові Київської міської державної адміністрації.
Для довідки: першому Президенту України Леоніду Кравчуку.
26 січня 2011 р.

 

Шановний пане Президенте та панове!
З 1992 року нами, разом з іншими міжнародними організаціями захисту тварин, було зроблено багато візитів до столиці вашої країни Києва, щоб допомогти поліпшенню добробуту тварин.
Ми допомагали розробляти закон про захист тварин від жорстокого поводження, який успішно був прийнятий Верховною Радою 21 лютого 2006 року (Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження»). Це був перший у чинному законодавстві України закон, що захищає добробут тварин.
У 1997 році ми розглянули питання про контроль чисельності безпритульних тварин в Києві, де застосовувалася примітивна система відлову та отруєння бездомних тварин. Мало того, що така система є варварською і жорстокою. Вона неефективна і ніколи не матиме успіху у скороченні чисельності безпритульних тварин. Ми висунули апробовані альтернативи – стерилізацію – і в той же час відкрили притулок для тварин в Пирогові, оскільки громадяни не хотіли, щоб тварин запроторювали до міської «будки», де, як вони знали, ці тварин були б просто знищені. З 1997 року притулок управляється київським Міжнародним товариством захисту тварин «SOS», він дав прихисток багатьом тисячам безпритульних тварин. Для них знаходили господарів або лишали їх у безпеці, рятуючи від звірячого вбивства працівниками Комунального підприємства (КП) «Притулок для тварин» (Бородянка).
Усі витрати, пов'язані з утриманням притулку в Пирогові, були повністю зібрані міжнародними товариствами захисту тварин. В притулок не вклали ні копійки з бюджету міста. Там працюють в середньому 15 громадян України, ми сплачуємо усі зарплати і відрахування до пенсійного фонду відповідно до українського законодавства. Фактично ми надали роботу безробітним із навколишніх сіл.
За останні 14 років, незважаючи на обіцянки усіх голів Київської міської державної адміністрації, політика відлову та вбивства у КП «Притулок для тварин» (Бородянка) триває. Ця політика знищення тварин отримує значне фінансування та підтримку з боку посадових осіб КМДА.
На сьогодні проблема чисельності безпритульних тварин лишається актуальною. Це пояснюється тим, що, як ми й попереджали КМДА 16 років тому, така система ніколи не вирішить ситуацію.
Проблема існування безпритульних тварин ще більш ускладнюється неефективним використанням державного фінансування.
Протягом останніх 14 років у КМДА постійно наполягають, що вони вживають лише гуманні та правові методи регулювання чисельності безпритульних тварин. Однак скарги громадян і заяви у ЗМІ свідчать, що тварин продовжують труїти.
У жовтні 2010 року українськими ЗМІ був оприлюднений рахунок-фактура, який свідчить, що КП «Притулок для тварин» (Бородянка) купило і отримало 1500 кг отрути на суму 263961 грн. Використання отрути для вбивства тварин суперечить законодавству України, і я підняв це питання перед заступником голови КМДА паном Голубченком на нараді в листопаді 2010 року. Також я попрохав надати інформацію про бюджетне фінансування діяльності КП «Притулок для тварин».
Станом на сьогодні пояснень щодо цього з боку КМДА так і не надійшло. Ми маємо намір продовжити обговорення цього питання в рамках правової системи України. КМДА знає про цей наш намір.
Крім того, ревізійною комісією в грудні 2010 року виявлено великі зловживання у Київському зоопарку. Ми також стурбовані й тим, що КП «Центр ідентифікації тварин», підконтрольне державі, є неефективним, а його керівництво є нефаховим. Ми також маємо намір продовжувати піднімати ці питання в рамках правової системи.
Ми переконані, що перевірки різними інстанціями діяльності притулку для тварин у Пирогові, що належить МТЗТ «SOS», і президента «SOS» пані Тамари Тарнавської є не випадковими. На нашу думку, вони викликані нашою позицією. За нашою інформацією, жодні інші притулки не перевірялися жодним чином. Абсолютно ясно, що ми стали мішенню грубої спроби перешкодити розслідуванню діяльності КП «Притулок для тварин» (Бородянка) та інших КП.
Ми звертаємо Вашу увагу, що явна спроба закрити притулок «SOS» у Пирогові і знищити там тварин, поза сумнівом, є намаганням змусити нас припинити висвітлення проблем жорстокості до тварин і нецільового використання державних коштів. В цій ситуації важко розраховувати на допомогу для України в сфері захисту тварин від західноєвропейських організацій і компаній, якщо існує такий тиск на зоозахисні організації в Україні, який лише душить прогрес і дозволяє процвітати корупції.
Пане Президенте, ми просимо Вас, як гаранта Конституції України, дозволити нам діяти в інтересах мешканців Києва і тварин, вирішуючи проблему жорстокого поводження з тваринами демократичним і законним шляхом, у суворій відповідності до законів України, без переслідувань і залякувань.

Зі щирою повагою,
Джон Руейн,
Директор.

 

МЕЦЕНАТИ: принцеса Елізабет де Крой, Полліанна Пікерінг, Олександра Бастедо, Chris Mills, Пекхем Хейлі.
Зареєстрована благодійна організація. Кількість 1039679.


Джерело: МТЗТ "SOS".

 

0Опубликовать