:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Братів Мовчанів - ВИПРАВДАНО

 

Інфопорн

 

 

Андрія та Сергія Мовчанів, яких судили за антизабудовний протест, 31 березня 2011 р. таки було виправдано. Пише Андрій Мовчан:

Тепер я і мій брат на волі. Після трьох років слідства та судів.

Сьогодні Солом'янський суд оголосив свій вирок і зняв обвинувачення, висунуті слідством. Сука-прокурор вимагав 2,5 роки умовно, але переконати суд йому так і не судилося.

За цей час я неймовірно втомився. Здавалося, я вже й забув як воно не перебувати у статусі підозрюваного, обвинуваченого, підсудного. Нарешті все це скінчилося... Щоправда, прокуратура уже готується оскаржити винесений вирок.

Сьогодні я хочу подякувати всім, хто мене підтримував. Тим, хто ходив на суди. Журналістам, які писали про нашу справу. Художникам – за виставку "Судовий експеримент". Чорт забирай, солідарність діє!

Нагадаємо, 6 червня 2008 р., «Збережемо старий Київ» проводила акцію проти забудови парку по вул. Уманській. Активісти разом з місцевими жителями протестували проти вирубки зеленої зони та приватизації суспільного простору. В ході акції її учасники демонтували паркан навколо незаконного будівництва. Це було зроблено з метою привернення уваги громадськості до бездіяльності влади.

Іще задовго до цього мешканці вулиці неодноразово намагалися оскаржити рішення Київради про відвід землі – збирали підписи, проводили громадські слухання, звертались до суду. Однак на їхні вимоги чиновники відповідали відписками. Навіть коли міська прокуратура визнала відведення земельної ділянки незаконним, будівництво тривало далі. Саме це змусило людей вдатися до таких радикальних дій.

Через півгодини після завершення акції брати Андрій та Сергій Мовчани були грубо затримані співробітниками міліції. Без пояснень їх доправили до Солом’янського РУ ГУ МВС, де звинуватили у злісній непокорі міліції.

У міліцейському протоколі значиться, що брати Мовчани разом з групою невстановлених осіб «з мотивів явної неповаги до суспільства» здійснили дії, котрі слідство розцінило як хуліганські. Також в документах значиться, що метою активістів було «протиставити себе суспільству та показати зневагу до духовних цінностей громадян». На цій підставі братам загрожувало до 5 років позбавлення волі.

***

Читайте також: Двом киянам загрожує п’ять років в’язниці за участь в акції проти знищення парку, Суд без судді.

 

Джерело: http://infoporn.org.ua/2011/04/01/bratv_movchanv__vypravdano

 

0Опубликовать