Warning: fopen(counters/18849_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

50 років WWF - історія успіху і виклики сучасності

 

climateinfo.org.ua

 

Найвідоміша в світі природоохоронна організація – Всесвітній фонд природи WWF - відзначає сьогодні п'ятдесятиріччя досягнень у сфері екології, але попереджає, що порятунок планети у найближчі півстоліття потребуватиме сильного керівництва з боку урядів і бізнесу, а також залучення спільнот і споживачів.

Дізнайтесь, завдяки чому WWF зміг досягти таких вершин і над якими питаннями він працює сьогодні.


За п'ятдесят років з моменту свого створення, прогресивна природоохоронна організація сприяла збереженню більше мільярда гектарів землі, відновила популяції кількох видів, що знаходилися на межі зникнення, та створила такі програми сертифікації, як Морська опікунська рада (Marine Stewardship Council (MSC), що сприяє сталому рибальству.

Але поєднання взаємозалежних загроз зміни клімату та прискорення втрати біорізноманіття ще може звести нанівець ці досягнення, що вимагає ще більших зусиль від борців за охорону навколишнього середовища.

Ми дуже пишаємося тим, що нам вже вдалося зробити, але світ змінюється, і нам також потрібно змінитися, йти далі, для подолання нових і навіть більш серйозних загроз природі”, вважає Джим Ліп, Генеральний директор WWF International.

http://assets.panda.org/img/peterscottandpanda_34721.jpgЗаснований невеликою групою відданих дикій природі ентузіастів, за 50 років Всесвітній фонд природи перетворився на одну з найбільших і найшанованіших незалежних природоохоронних організацій, яку підтримує п'ять мільйонів чоловік і яка працює більш ніж в 100 країнах на п'яти континентах.

Досі співпрацюючи зі своїми постійними партнерами в урядах і неурядових організаціях, WWF, також, все частіше колабораціонує з представниками бізнесу, щоб покращити екологічну політику в корпоративному секторі.

"Ми дуже вдячні всім людям, урядам, НУО та бізнес-лідерам, які підтримували нас і допомагали нам прямувати до своїх цілей. Наш успіх - це також їх успіх", сказав Джим Ліп, генеральний директор WWF International.

"У світі збереження природи ми повинні визнати, що нам необхідно постійно змінюватися, щоб забезпечувати сталий успіх," додав він.

Хоча катастрофічної зміни клімату ще можна уникнути, вчені зазначають, що 10 найбільш спекотних років за всю історію зафіксовані в період з 1990 року, та кількість морського льоду в Арктиці скоротилася до найнижчого зафіксованого рівня, а викиди парникових газів невпинно продовжують зростати.

Між тим, прискорюється втрата біорізноманіття. Звіт WWF про Живу Планету (WWF Living Planet Report) - один з найдавніших аналізів стану біорізноманіття - вказує на стійку загальну тенденцію глобального спаду майже на 30% у період між 1970 і 2007 роками.

"WWF не має ілюзій щодо завдань, які стоять попереду, наскільки вони термінові, наскільки вони важливі та яку допомогу потребуватиме WWF", - повідомляє Йоланда Какабадзе, Президент WWF.

WWF заснував Годину Землі - наймасштабніший виступ проти руйнування природи, що об'єднує сотні мільйонів людей по всьому світі. Година Землі є всесвітнім посланням надії та активних дій, рух, спрямований спільною енергією та бажанням зберегти світ.

"Давайте сьогодні відсвяткуємо, але відразу ж повернемося до нашої життєво важливої роботи, що сприяє створенню світу, в якому люди живуть в гармонії з природою", сказала Какабадзе.


 

Також цікаво дізнатись про Історію WWF та Чому саме панда стала логотипом Фонду (українською). Переконайтесь, що все можливо, читаючи про 50 великих перемог WWF (англійською).

 

Джерело: http://www.climateinfo.org.ua/content/50-rokiv-wwf-istoriya-uspikhu-i-vikliki-suchasnosti

 

0Опубликовать