Warning: fopen(counters/18853_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Лист до Президента України щодо жорстокого знищення тварин

 

Тамара ТАРНАВСЬКА

Президент Міжнародного товариства захисту тварин "SOS" Тамара Тарнавська звернулася до Президента України з проханням прийняти нарешті національну програму зі стерилізації безпритульних тварин та започаткувати вирішення цієї важливої для суспільства проблеми гуманними методами.

Між тим зараз місцеві органи влади застосовують проти безпритульних тварин політику жорстокого знищення, що викликає обурення не тільки у громадян України, але й Західної Європи.

Президенту України

В. Януковичу

29.04.2011

Шановний  Вікторе Федоровичу!

Вичерпавши усі можливості донести до представників влади нашу стурбованість щодо жорстокого знищення тварин, ми змушені  звернутися до Вас.

Проблема безпритульних тварин в Україні є надзвичайно болючою для кожного міста. Сьогодні ніхто не може назвати масштаби безпритульності тварин. На жаль, українська влада впродовж 20 років незалежності держави не побудувала жодного притулку, не прийняла національної програми зі стерилізації тварин та  не започаткувала  вирішення цієї важливої для суспільства проблеми гуманними методами.
А тим часом місцеві органи влади традиційно, як в часи середньовіччя, застосовують проти безпритульних тварин політику жорстокого знищення, що викликає обурення не тільки у громадян України, але й Західної Європи.
Про рівень цивілізованості країни судять не тільки по економічним здобуткам, а й по відношенню в ній і до тварин. Жорстокість, з якою «вирішується» проблема безпритульних тварин в Україні, є за межами людського розуміння. До того ж існуюча практика «регулювання» чисельності тварин шляхом їхнього вбивства є неефективною, затратною, негуманною та протизаконною. В багатьох випадках ця практика є способом відмивання коштів міських бюджетів і не приводить до зменшення кількості безпритульних тварин та їхньої популяції.

Відношення до тварин впливає на усі сфери людського життя  особливо на моральний та духовний стан суспільства, а також має важливе значення для профілактики злочинності. Життя неодноразово переконувало нас  в тому, що той,  хто здатен вбити тварину, тому неважко вбити і людину. Відомі західні філософи в своїх творах перестерігають, що узаконена жорстокість до тварин руйнує суспільство. Пригадаймо хоча ж би  слова Б. Шоу: «Тварин не люблять тільки у нерозвинутих країнах», а Л. Толстой сказав: “держава,  в якій погано ставляться до тварин, завжди буде  злочинною та злиденною»

Фантастичні прикладу людяності демонструє Японія, яка, переживши руйнівний землетрус та цунамі, ще не оговтавшись від їх наслідків, рятую не тільки ЛЮДЕЙ, а й ТВАРИН. В країні  проходить збір коштів на порятунок тварин та відкриття для них мережі притулків. Ветлікарі не тільки японські, а й з усього світу, та волонтери роблять усе можливе, щоб врятувати якнабільшу кількість тварин.

Вікторе Федоровичу! На жаль, дії представників української влади щодо безпритульних тварин несумісні з європейськими цінностями,  гуманністю та людяністю. Впродовж 2010-2011 років на Вашу адресу були направлені десятки листів від громадян України та Західної Європи, в яких вони просять втрутитися в ситуації і змусити чиновників дотримуватися Закону Україні "Про захист тварин від жорстокого поводження". Громадянам Західної Європи незрозуміло, як країна, яка швидкими темпами будує стадіони, дороги, готелі не може побудувати бодай декілька притулків для тварин та розпочати широкомасштабну компанію з їх стерилізації.

Не має виправдaння жорстокому  знищенню тварин, яке кидає тінь на Україну як європейську державу. Жодні промо-ролики не змінять ставлення до країни, в якій  жорстоко знищують сотні тисяч безпритульних тварин тільки за те, що вони, з вини людини, стали безпритульними.

Просимо Вас взяти під свій контроль цю проблему і допомогти вирішити її гуманними методами. Ми маємо великий досвід роботи та підтримку міжнародних організацій з захисту тварин і  готові допомогти.

З повагою,


Тамара  Тарнавська,
Президент  ТЗТ "SOS"

Додаток:

Останнє звернення до нас громадян м.Гадича, які не можуть змінити ситуацію з безпритульними тваринами в своєму місці і просять допомоги. На жаль, такий став речей як в Гадячі є типовим для усіх міст України.

 

Джерело: http://sos-animals.info/uk/boritesya/23-2009-10-27-11-08-35/426-list-do-prezidenta-ukrayini-schodo-zhorstokogo-znischennja-tvarin.html

 

 

0Опубликовать