Warning: fopen(counters/19652_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

І знову отрута…

 

Ігор РУДЬ, СВЖ «Природа над усе»

 

Від отруєння в Києві загинув улюбленець малечі пес Тузик. Унаслідок убивств тварин громадяни України набувають репутації нелюдів напередодні «Євро-12».

12 січня 2012 р. в Голосіївському районі столиці по вул. Глушкова, 16 загинув від отрути собака на кличку Тузик. Пес був безпритульним і останні п’ять років знаходився під опікою мешканців будинку.

«Тузик був компанійським, ласкавим, охоче грався з дітьми. Скарг на пса за ці роки не було жодної», – розповідає волонтер Зоя Оксаненко. – Вбивство собаки дуже схвилювало мешканців нашого дому, особливо дітей. Дорослі стурбовані тим, що поряд із ними мешкає цинічна й жорстока нелюдь».

17 cічня у тому таки Голосіївському районі було знайдено ще одного собаку з ознаками отруєння. У важкому стані його відвезли до ветлікарні, затрати на лікування собаки (а вони у таких випадках чималі) ляже на плечі волонтерів.

Від убивства тварини до убивства людини один крок. Як відомо з кримінальної практики, серійні убивці починали свою «кар’єру» з жорстокого знущання над безсловесними істотами. Не виключено, що сьогодні цей страшний сусід «тренуєтся» на тваринах, а завтра від його рук може постраждати людина.

Зоя Оксаненко та інші мешканці будинку написали скаргу до ГУ МВС Голосіївського району. Почасти люди не дуже охоче звертаються в подібних випадках до правоохоронних органів. Як показує практика, далеко не всі пересічні міліціонери поінформовані про Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та здебільшого ігнорують Статтю 299 Кримінального кодексу України.

Якщо на вашу скаргу щодо убивства тварин правоохоронці реагують не коректно, з насмішками, волонтери радять скаржитися на нерадивих міліціонерів за номером 102 та надавати цьому широкого розголосу. Слід звертати увагу міліції, що від жорстокості до тварин морально страждають і люди.

Спілка вільних журналістів «Природа над усе» вже не вперше звертає увагу спільноти на те, що отрута знаходиться в широкому продажу, а отже усі тварини, і не лише безпритульні, підлягають смертельній небезпеці. Не виключено, що від отрути можуть постраждати також і люди, особливо малюки.

СВЖ «Природа над усе» висловлює стурбованість високим рівнем жорстокості як у суспільстві, так і у владних структурах. Це негативно впливає на міжнародний рівень України, що є особливо актуальним напередодні «Євро-12».

Джерело: http://nature-first.info/2012/01/18/i-znovu-otruta/

 

 

0


Опубликовать