Warning: fopen(counters/19670_cnt.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 17

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/iwtbteam/data/www/forumspaskiev.org.ua/_counter.php on line 18
:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Прес-реліз до акції на захист безпритульних тварин «STOP IT»

 

Вікторія СВІТЛОВА, Яна РЕНК та ін.

 

25 січня, 2012 року, Грушевського 12/2.
Жорстоке ставлення до безпритульних собак та котів в Україні вже стало чорною визитівкою нашої країни. Європейські та світові ЗМІ регулярно поширюють інформацію про те, якими варварськими методами вирішується проблема безпритульних тварин в найбільшій європейській державі: отрута та пересувні крематорії замість утримання в притулках та стерилізації - методів, прийнятних у цивілізованому світі.
Останнім часом вбивства безпритульних тварин набули масового характеру через намагання влади на місцях "зачистити" підвідомчі території напередодні "Євро-2012". При цьому від отрути, яку поширюють вулицями комунальники, часто гинуть й домашні улюбленці. Сьогодні у всій Європі ширяться акції з висловленням обурення тим, що відбувається в Україні й вимогами вжити до неї міжнародних санкцій.
Українська громадськість більше не може мовчки спостерігати за прикладами нелюдської жорстокості комунальних служб та так званих "догхантерів", які, координуючи свої злочинні зусилля в інтернеті, фізично знищують тварин, безкарно порушуючи законодавство України й кидаючи виклик моральним засадам суспільного життя. Тому в соціальній мережі Facebook було оголошено та організовано акцію на захист безпритульних тварин "Stop it!". https://www.facebook.com/events/227036537378456/
Участь в акції братимуть небайдужі громадяни з більшості регіонів країни, які задля цього власним коштом їдуть до столиці.
Акцію українців підтримали й користувачі мережі Facebook у Німеччині. Створену ними з цого приводу сторінку "лайкнули" більше 90 тисяч осіб.
https://www.facebook.com/Stop.Killing.Dogs.EURO2012

Наші вимоги до Кабінету міністрів України:
1. Взяти питання захисту безпритульних тварин під контроль Кабінету міністрів як таке, що має безпосередній вплив на моральне здоров'я суспільства та на імідж країни в світі.
2. Забов'язати правоохоронні органи розслідувати й припинити діяльність "догхантерів", що координують свої дії на сайті http://vreditelyam.net/ та покарати винних у винищенні тварин (лист до міністра внутрішніх справ із наведенням конкретних фактів додається).
3. Звернутися до міських голів українських міст із вимогою дотримання законодавства в сфері захисту тварин від жорсткого поводження.
Напередодні акції за ініціативою міністра екології України Миколи Злочевського відбулася зустріч міністра із її організаторами. Під час цієї зустрічі були досягнуті домовленості про співпрацю Міністерства екології із зоозахисниками та громадськими активістами у справі захисту безпритульних тварин. Зокрема буде створено нову робочу групу при Мінекології з вирішення цієї проблеми, яку очолить міністр особисто. Заступником голови цієї групи буде призначено президента Міжнародного товариства захисту тварин SOS Тамару Тарнавську. Склад групи буде сформовано за погодженням із зоозахисниками. Попередній склад робочої групи, в яку входили одіозні представники нелегального руху "зоореалістів", що мають на меті знищення безпритульних тварин, буде розпущено.

Крім того, міністром ухвалено такі рішення:
1. Звернутися до Асоціації міст України з проханням докласти зусиль задля негайного припинення фактів фізичного винищення тварин комунальними службами.
2. Звернути увагу правоохоронних органів на необхідність розслідувати й припинити діяльність догхантерів, та взяти на особистий контроль покарання винних у винищенні тварин.
3. Відмовитися від розробленого робочою групою при Мінприроди проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження”, що передбачав норму про можливість евтаназії тварин за 5 днів після відлову, та повернутися до підтримки законопроекту № 8423 від 30.06. 2011 р.
4. Ініціювати зміну підходу до вирішення проблеми безпритульних тварин, використовуючи європейський досвід, а саме – передати функцію виконання певних робіт - вилову тварин, утримання їх у притулку тощо – від комунальних підприємств громадським організаціям із захисту тварин.
Організатори акції "Stop it!" схвально ставляться до намірів та зусиль Міністерства екології вирішувати проблему безпритульних тварин гуманним шляхом. Але задля досягнення конкретних результатів необхідно докладання спільних зусиль центральної та місцевої виконавчої влади, правоохоронних органів та громадськості.

Контактні особи:
Вікторія Світлова 050 669 52 29
Яна Ренк 098 055 50 46
Наталія Вишневська 098 257 61 76
Тетяна Метельова 050 727 28 19


 

 

 

0


Опубликовать