:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

У ніч виборів забудовники вирубали 10 гектарів Биківнянського лісу

 

Прес-центр «Форум»

 

У ніч виборів, в 2 години ночі 29 жовтня 2012 р., забудовники вирубали 10 гектарів Биківнянського лісу, між Броварським проспектом і вул. Путивльською. Про це повідомив головний координатор громадянської кампанії «Форум порятунку Києва» Віталій Черняховський.

 

 

Про це йдеться в повідомленні прес-центру «Форум».

«Забудовники варварськи вирізали 100-річні сосни на 10 гектарах, встановили будівельний паркан. При цьому пред’явити дозвільні документи забудовники відмовилися», – сказав Віталій Черняховський.

«Зрозуміло, що знищення зелених зон, що погіршує життя киян, буде продовжуватися до тих пір, поки щури дерибанні не будуть вигнані з Київради, а Верховна Рада не прийме закон про мораторій на ущільнювальну забудову в столиці», – підкреслив Віталій Черняховський.

 

 

 

 

 

 

 

 


0


Опубликовать