:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Губернатор Івано-Франківщини дозволив будувати малі ГЕС. Пора у відставку!

Прес-центр «Форум»


Стало відомо, що губернатор Івано-Франківської області Михайло Вишиванюк в останні дні 2012 року видав розпорядження, яким зняв власну заборону на будівництво малих ГЕС на гірських річках.

Торік, всього за 2 дні після масштабної всеукраїнської акції  проти будівництва малих ГЕС у Карпатах, 16 березня 2012 р., на Івано-Франківщині призупинили всі будівництва гідроелектростанцій. Для цього губернатор Вишиванюк видав спеціальне розпорядження № 152, яким призупинив будівництво всіх малих ГЕС. Утворена цим розпорядженням робоча група дала зовсім не позитивні для інвестора висновки.

Втім, вже зовсім не розголошуючи це питання в ЗМІ, 18 грудня 2012 року новим розпорядженням № 908 скасував попереднє розпорядження, тим самим розв'язавши руки  інвесторам і будівельникам.

Активісти громадської кампанії проти будівництва малих ГЕС у Карпатах анонсують масштабні акції на початку 2013 року та заявляють про намір ініціювати відставку губернатора Вишиванюка.

 

Джерело: http://pryroda.in.ua/miniges/

 

 

 

 


0


Опубликовать