:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Конкурс на участь у міжнародному урбаністичному воркшопі «ФРУНЗЕ 35 - переосмислюємо промзону»

 

Пресс-центр «Форум»

 


Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні оголошує конкурс на участь у міжнародному урбаністичному воркшопі «ФРУНЗЕ 35 - переосмислюємо промзону».

Якщо Ви молоді, енергійні, цікавитеся архітектурою і урбаністикою та небайдужі до проблем сучасного розвитку міського простору, запрошуємо Вас взяти участь у п’ятиденному міжнародному воркшопі «ФРУНЗЕ 35 – переосмислюємо промзону», який відбудеться з 27 по 31 травня 2013 року у Києві.   

Предметом воркшопу є занедбана індустріальна зона площею приблизно 15 000 м? і будівля колишньої броварні, а пізніше заводу солодових екстрактів, що знаходяться в одній з найстаріших частин Києва, Подолі, по вулиці Фрунзе 35.

Ідея воркшопу полягає в тому, щоб започаткувати нову практику співпраці представників різних соціальних і фахових середовищ у сфері розвитку міста при розробці планів забудови та благоустрою міських територій. Всі учасники і учасниці, серед яких можуть бути архітектори та містопланувальники, географи, культурологи, соціологи, економісти, службовці органів місцевої влади, приватні підприємці та активісти громадських організацій, працюють разом над розробкою концепції ревіталізації території колишнього заводу по вулиці Фрунзе 35.

Учасники і учасниці воркшопу відбираються на конкурсній основі після оцінки аплікаційних документів членами журі. Кінцевий термін подання документів 15 березня 2013р. Всі кандидати мають добре або відмінно володіти англійською мовою. До участі у конкурсі допускаються мешканці Києва та регіонів України, а також громадяни інших країн Європи.  Тривалість воркшопу5 днів: з 27 по 31 травня 2013.

З більш детальним описом воркшопу, а також умовами участі Ви можете ознайомитися за цим посиланням

Для завантаження аплікаційних форм перейдіть за цими посиланнями:

аплікаційна форма для архітекторів;

аплікаційна форма для не архітекторів
.

 


0


Опубликовать