:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Бригинець: Над моїм авто біля Гостиного двору знову здійснили «насильство»

 

Прес-служба Олександра Бригинця

 

«18 лютого 2013 р., під час захоплення Гостиного двору, міліція замість того, щоб затримувати тих, хто напав на захисників історичної будівлі, затримала п’ятьох активістів, яких досі утримує під вартою. Також під час нападу забудовники знову вдалися до «насильства» над моєю машиною. Вона їм заважала заблокувати вхід». Про це на своїй сторінці у Facebook пише народний депутат України (фракція «Батьківщина») Олександр Бригинець.

«Вони вкотре порушили Закон «Про статус народного депутата», відповідно до якого мій автомобіль, як власність недоторканого депутата, теж є недоторканим. Але оскільки я в опозиції, то влада охороняє забудовника, а не закон, який має захищати мої права», - заявив О. Бригинець.

Нагадаємо, що відповідні маніпуляції щодо автомобіля народного депутата О. Бригинця відбуваються не вперше. Відтак, автомобіль, який був встановлений 22 грудня 2012 року на вході в Гостиний двір з метою його блокування і захисту, 23 грудня  був пошкоджений невідомими особами.

Як повідомлялося, сьогодні вранці у Гостиному дворі відбувся штурм під час якого міліція затримала п’ятьох активістів, що стояли на захисті Гостиного двору. Їх досі тримають під вартою, хоча міліція же взяла в них свідчення та перевірила і оформила необхідні документи.  Наразі вони перебувають у Подільському РУ ГУМВС.

На думку Бригинця, активістів не випускають з-під варти через те, що правоохоронні органи чекають відповідної вказівки від власника Гостиного двору.

«Напад відбувся саме сьогодні, тому що забудовник намагається приховати ті сліди, які залишилися від пожежі у Гостиному дворі. Цієї суботи незалежному експерту вдалося потрапити всередину будівлі і виявити там незаконну сауну із залишками п’яної гулянки. А також незаконну хімлабораторію, яка, на думку громадськості, цілком могла займатися виробництвом наркотиків», - підкреслив О. Бригинець.

 

 

 

 

 


0


Опубликовать